Flirtował z sąsiadką, ale go nie chciała. Postanowił się zemścić

4

41-latek z Tarnobrzega (woj. podkarpackie) najpierw zwyzywał swoją sąsiadkę, a później zaczął strzelać do niej z wiatrówki. Wcześniej miała odrzucić jego miłosne zaloty. Na szczęście kobieta nie została ranna, a sprawca został zatrzymany. Grozi mu do 3 lat więzienia.

Flirtował z sąsiadką, ale go nie chciała. Postanowił się zemścić
Strzelał do sąsiadki z wiatrówki.

Do zdarzenia doszło w Tarnobrzegu (woj. podkarpackie) we wtorek. Policjanci otrzymali niepokojące zgłoszenie o tym, że w jednym z bloków przy ul. Dąbrowskiej agresywny mężczyzna grozi kobiecie i strzela w jej kierunku z wiatrówki. Policjanci udali się na miejsce natychmiast.

Odrzuciła jego zaloty. Zaczął strzelać

Jak ustalili funkcjonariusze, jeden z mieszkańców osiedla najpierw zaczął wyzywać słowami wulgarnymi swoją sąsiadkę. Później sprawca rzucił w jej kierunku doniczką, a następnie próbował dostać się do jej mieszkania. Na tym ataki agresywnego sprawcy się nie skończyły, ponieważ kiedy zobaczył kobietę na klatce schodowej, zaczął strzelać do niej z wiatrówki metalowymi śrutami.

Jak poinformowali inni lokatorzy bloku, takie zachowanie mężczyzny było spowodowane tym, że wcześniej sąsiadka miała odrzucić jego miłosne zaloty. Na szczęście w wyniku strzelaniny kobieta nie ucierpiała. Sprawca został zatrzymany na miejscu zdarzenia.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Sprawcy grozi do 3 lat więzienia

Na miejscu zdarzenia funkcjonariusze zabezpieczyli ślady oraz wiatrówkę z lunetą. Jak informuje policja w Tarnobrzegu, 41-letni sprawca był w przeszłości notowany za czyny zabronione. Mężczyzna został już przesłuchany i usłyszał trzy prokuratorskie zarzuty.

Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego prokurator zastosował wobec sprawcy dozór policji oraz zbliżania i kontaktowania się z pokrzywdzoną. Mężczyzna będzie odpowiadał przed sądem. Za narażenie człowieka na niebezpieczeństwo utraty życia albo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Zobacz także: Zderzenie ciężarówki z pociągiem. Przejazd Kołbaskowo-Smolęcin zablokowany
Autor: BA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić