Angelika Karpińska| 

8-letnia dziewczynka pobita na śmierć przez swojego szefa. Szokujący powód

107

8-letnia dziewczynka została nielegalnie zatrudniona jako służąca w jednym z domów w Pakistanie. Gdy dziecko przypadkowo uwolniło z klatki papugi, pracodawcy pobili ją na śmierć.

Pracodawca pobił 8-letnie dziecko na śmierć
Pracodawca pobił 8-letnie dziecko na śmierć (Twitter.com)

8-letnia Zohra Shah pracowała jako pomoc domowa w Rawalpindi (Pakistan). Dziewczynka chciała nakarmić papugi należące do pary, która ją zatrudniła. Jednak gdy dziecko otworzyło klatkę, ptaki odleciały.

Pracodawcy dziewczynki pobili ją do nieprzytomności, by ją ukarać. 8-latka w ciężkim stanie trafiła do szpitala, jednak następnego dnia zmarła z powodu odniesionych obrażeń.

Miała obrażenia twarzy, dłoni, klatki piersiowej i nóg. Miała też rany na udach, co sugerowało, że mogła być molestowana seksualnie - napisała w raporcie policja.

Pakistan. Pobili dziecko na śmierć, bo uwolniło z klatki "drogie papugi"

W związku ze śmiercią dziewczynki aresztowano dwie osoby - Hassana Siddiqui oraz jego żonę. "Daily Star" podaje, że podejrzani przyznali się do pobicia dziecka za "uwolnienie drogich papug", ale nie ustalono, czy zostało zgwałcone.

Policja poinformowała że 8-latka została zatrudniona u pary 4 miesiące temu. Miała opiekować się ich rocznym dzieckiem. Pracodawcy zaoferowali, że zapłacą za jej edukację. Oskarżeni prowadzą firmę handlującą zwierzętami.

Zobacz także: Antykoncepcja po pakistańsku

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić