o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
mmc
|

89-latek musiał pracować jako dostawca pizzy, by przeżyć. Ten napiwek zmienił jego życie

24
Podziel się

Derlin Newey ma 89 lat i pomimo podeszłego wieku musiał pracować jako dostawca pizzy, by związać koniec z końcem. Klienci go uwielbiają za jego życzliwość. Nie wiedział, że od dawna obsługuje znanego tiktokera, który postanowił mu pomóc. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.

89-latek musiał pracować jako dostawca pizzy, by przeżyć. Ten napiwek zmienił jego życie
Derlin Newey nie dostał nieoczekiwany prezent, który zmienił jego życie. (TikTok)
bDfnIeXp

Derlin Newey ma 89 lat. Pracuje 30 godzin tygodniowo jako dostawca w pizzerii Papa John's w Utah. Mieszka w przyczepie i pomimo podeszłego wieku musiał podjąć się pracy, by mieć za co żyć.

Klienci uwielbiają pana Derlina. Przede wszystkim za jego życzliwość i serdeczność.

bDfnIeXr

Tiktoer postanowił mu pomóc

Na początku miesiąca tiktoker Carlos Valdez postanowił nagrać rozmowę z dostawcą, kiedy ten przyszedł do jego domu. Użytkownicy byli poruszeni tym, jak sympatyczny jest starszy pan. Materiał szybko stał się hitem sieci, a pan Derlin został okrzyknięty "ulubionym amerykańskim dostawcą pizzy".

Publikę poruszyła również historia dostawcy. Gwiazda TikToka postanowiła zrobić panu Derlinowi prezent. Za pośrednictwem strony Vemo zorganizowano zbiórkę pieniędzy, by pomóc starszemu panu.

bDfnIeXx

W kilka dni zebrano ponad 12 tys. dolarów. Carlos Valdez z żoną postanowili odwiedzić dostawcę w jego domu i przekazać mu "mały prezent" jako napiwek za jego ciężką pracę. Czek podpisano: "za bycie niesamowitym!".

Wspólnie zebraliśmy dla Ciebie prezent i jestem tutaj, aby dostarczyć Ci ten prezent w imieniu społeczności TikToka - mówi mężczyzna na nagraniu.
bDfnIeXy

89-latek był niesamowicie poruszony. Taka kwota diametralnie pomoże zmienić mu życie. Mężczyzna będzie mógł opłacić rachunki, a część otrzymanej kwoty przeznaczy na wydatki medyczne. Dzięki temu nie będzie musiał tak ciężko pracować.

Jak mam Ci kiedykolwiek podziękować? Nie wiem, co powiedzieć - odpowiedział wzruszony.

Bruce Willis podarował kelnerce 900 dolarów napiwku

bDfnIeXS
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(24)
Polak
4 tyg. temu
89 lat!Przykre, ze nadal musi pracowac!
aaa
4 tyg. temu
I to jest właśnie Ameryka. niektórzy myślą, że w Ameryce dolary leżą na ulicy. I tu się właśnie mylicie. Amerykę to my mamy tutaj Polsce.
Karma Wraca
4 tyg. temu
Najważniejsze jest to, że ten człowiek, który zrobił zbiórkę kasy, zauważył!, że ten starszy Pan potrzebuje pomocy i postanowił coś zrobić. Każdy z Was może pomóc drugiemu człowiekowi w dowolnym momencie swego życia! To może być podanie wody robotnikom pracującym obok waszego domu lub zrobienie zakupów starszej Pani lub Panu. Albo zrobienie zbiórki pieniądzy w takim przypadku jak ten. Możecie zaprosić na obiad głodnego człowieka lub komuś pomóc w znalezieniu pracy. Każdy z Was może być bohaterem jeśli zechce, a możliwości pomocy innemu człowiekowi jest najmniej tyle ilu jest ludzi na ziemi. 😁
bDfnIeXT
Jorg
4 tyg. temu
Dobroć wraca.
JeM
4 tyg. temu
Serce mi pękło
Najnowsze komentarze (24)
robocop56
3 tyg. temu
PiS dazy do tego samego ! Chce Ameryki w Polsce - ze wszystkimi tego konsekwencjami czyli takze praca do wieku tego staruszka !!!
OFE
3 tyg. temu
Emerytury pochodzące z OFE są obecnie niższe o jedną czwartą niż trzy lata temu. Przez to maleją wypłaty z ZUS. W ostatnich trzech latach OFE straciły około jednej czwartej środków. To głównie efekt spadków akcji w bieżącym roku
Andy
3 tyg. temu
tak wygląda Ameryka
W Polsce
3 tyg. temu
nikt by go w tym wieku nie zatrudnił...
stonka
3 tyg. temu
89 lat i pracuje a prezes od zawsze udaje
ola
3 tyg. temu
Człowiek bez pracy jest jak ktoś bez pracy
zomowiec
3 tyg. temu
Byłem zomowcem dostałem mieszkanie,pałka 40 u boku i studenci na baczność stali 25 lat pracy i emerytura,to się nazywa zycie
Katnagłupotę
3 tyg. temu
Teraz dziadek będzie miał jeszcze większe kłopoty, jak nie odprowadzi od tego podatku!
bDfnIeXL
Hej ffhi
3 tyg. temu
To w Polsce mieszka ten pan?
Olo
3 tyg. temu
Wzruszajace
Piteree
4 tyg. temu
pRZYKRE, ZE POZBAWILI GO PRACY. moŻE TO KONTAKT Z LUDŹMI TRZYMA GO W TAK DOBRYM STANIE.
dedi
4 tyg. temu
Karma wraca prędzej czy później i niekoniecznie tylko zła. W tym wieku jednak powinien być od dawna na emeryturze, no ale że jest biały to co innego. Życzę temu panu setki, a może i więcej.
ccccc
4 tyg. temu
oby prawnie to sprawdzili, że nie musi podatku płacić albo w pizzerii nie panował zwyczaj że dzielą się napiwkami...
zuz
4 tyg. temu
Poruszające mocno dobrze, że młodzi mają empatię
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić