89-latek za kierownicą mercedesa. Ale demolka! Zdjęcia z Rawicza

20

W Rawiczu (woj. wielkopolskie) doszło do niecodziennego incydentu z udziałem 89-latka. Kierowca wjechał swoim mercedesem w food trucka i witrynę sklepu.

89-latek za kierownicą mercedesa. Ale demolka! Zdjęcia z Rawicza
89-latek za kierownicą mercedesa. Zdjęcia z Rawicza (KP PSP Rawicz)

Do nietypowego zdarzenia doszło 28 października około godziny 17:00. Strażacy otrzymali wtedy zgłoszenie o incydencie na jednym z parkingów przy lokalu usługowym w Rawiczu. Na miejsce zostały wysłane służby ratunkowe.

Okazało się, że 89-letni kierowca spowodował szkody swoim samochodem. Najpierw wjechał na chodnik, po czym uderzył w budynek, w którym mieści się sklep elektryczny i przyczepę gastronomiczną. Siła uderzenia była na tyle duża, że przyczepa została zepchnięta na pobliskie ogrodzenie. Uszkodzona została również witryna sklepowa, elewacja budynku oraz mercedes winowajcy.

Nie wiadomo, dlaczego doszło do zdarzenia. Kierujący mercedesem 89-latek był trzeźwy w momencie wypadku. Ukarano go mandatem w wysokości 500 złotych i 6 puntami karnymi. Niestety w wyniku uderzenia ranna została kobieta pracująca w przyczepie gastronomicznej. W wyniku obrażeń trafiła do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Zobacz także: Generał Pacek o ustawie o "Obronie Ojczyzny". "Sam karabin już dzisiaj nie wystarczy"
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić