"Mustang skasowany". YouTuber pokazał nagranie z wypadku we Wrocławiu

29

Niedawno głośno zrobiło się o wypadku znanego YouTubera. Guwer zderzył się swoim mustangiem z innym autem na moście we Wrocławiu. Teraz twórca opublikował odcinek, w którym ujawnił kulisy sprawy.

"Mustang skasowany". YouTuber pokazał nagranie z wypadku we Wrocławiu
Jakub Guwer pokazał zniszczony samochód (TikTok)

Do wypadku doszło 25 października na jednym z wrocławskich mostów. Jakub Guwer wraz ze swoim kolegą Jankiem podróżował do Warszawy, kiedy nagle zderzył się z samochodem, który zajechał mu drogę. Co ciekawe w momencie zderzenia twórca prowadził transmisję na TikToku. Umieszczony na uchwycie telefon zarejestrował jego reakcję na wypadek.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Guwer opublikował na YouTube odcinek poświęcony pechowemu incydentowi. Z jego relacji wynika, że samochód jadący prawym pasem nagle zajechał mu drogę. Influencer nie miał szans wyhamować i z impetem wbił się w niego. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Mocno ucierpiał za to wart kilkaset tysięcy mustang, którego zawieziono lawetą na parking.

Nie wiadomo, jaki będzie dalszy los mustanga. Autor nagrania ubolewał, że auto po wielu modyfikacjach uległo dużemu zniszczeniu. Naprawa elementów może kosztować nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Influencer uzyskał spore wsparcie od swoich fanów. Wielu z nich wsparło go w mediach społecznościowych dobrym słowem. Podkreślili również jak ważne jest to, że nikt w wypadku nie ucierpiał.

Szkoda Mustanga wszystko będzie dobrze trzymaj się mordo - napisał internauta.
Podoba mi się to, że Guwer szukał pozytywów i myślał pozytywnie - stwierdził komentujący.
Zobacz także: Duchowni działają jak mafia? „To rodzina, która kryje samych siebie”
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić