o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Angelika Karpińska
|

94-latek zadzwonił na policję. Czuł się samotny w święta

43
Podziel się

94-letni Włoch zadzwonił w Boże Narodzenie na posterunek karabinierów i powiedział, że czuje się bardzo samotny. Funkcjonariusze bez wahania pojechali do seniora.

94-latek zadzwonił na policję. Czuł się samotny w święta
94-latek samotnie spędzał święta (Getty Images)
bDTrGGKZ

94-letni mieszkaniec miejscowości Vergato na północy Włoch samotnie spędzał Boże Narodzenie. Postanowił zadzwonić na posterunek karabinierów i poprosić funkcjonariuszy, by poświęcili mu chwilę.

Niczego mi nie brakuje, brakuje mi tylko kogoś, z kim mógłbym wznieść świąteczny toast. Jeśli jest jakiś wolny funkcjonariusz i ma 10 minut, niech przyjdzie do mnie, bo jestem sam - powiedział mężczyzna o imieniu Fiorenzo.
bDTrGGLb

Czuła się samotny. Funkcjonariusze ruszyli na pomoc

Senior nie musiał długo czekać na reakcję. Włoskie media podają, że funkcjonariusze natychmiast pojechali do seniora, by spędzić z nim czas.

94-latek opowiedział karabinierom o swoim życiu. W ich towarzystwie wzniósł także toast i zadzwonił do swoich krewnych.

bDTrGGLh

Zobacz także: Pierwsza na świecie otrzymała szczepionkę Pfizer na COVID-19

bDTrGGLC
Źródło:
KOMENTARZE
(43)
wolak
4 miesiące temu
I oni niech sobie naklejają: Pomagamy i chronimy. A nie to co nasza milicja. Niestety, nie dorośliśmy do bycia w Europie.
4443
4 miesiące temu
Szacunek do ich policji. Nasza policja nie ma szacunku. Nasi by mu kwitek do Sądu zostawili.
obywatelka
4 miesiące temu
smutne to w sumie
bDTrGGLD
🍃🍃🍃
4 miesiące temu
Serce się kraje. ..😥 Oby ( W przyszłości ) nikt z was ani z nas nie został na starość samotny, nasza babcia to nawet trzyma nas czasem tak mocno za rękę, bo wtedy chce żeby my jeszcze dłużej byli przy niej a tak to się nie da rady, niestety ale te tegoroczne Święta Bożego Narodzenia, mogą się okazać dla naszej babci jako ostatnie , no miejmy nadzieję że jeszcze dożyje, no tylko łzy przez śmiech - u nas tak już jest.
Skoty
4 miesiące temu
Super
Najnowsze komentarze (43)
JaSięNieDam
4 miesiące temu
na youtubie pojawiła się reklama kancelarii prezesa rady ministrów. Na końcu niejaki Morawiecki, zatrudniony tymczasowo na stanowisku premiera życzy wszystkim Polakom wesołych świąt. A w środku reklamy filmik - wigilia online. Tzn. - dziadkowie osobno, u siebie, a dzieci z wnukami - też osobno, u siebie. Życzenia składają sobie przez tablety. Nie potrafię opisać swoich uczuć jak to oglądałem. Jednym słowem - było to PRZERAŻAJĄCE uczucie. Do czego zmierza to covidszaleństwo? Co oni z nami chcą zrobić? Wydaje mi się, że wyszczepienie to pikuś. Oni trzymają w zanadrzu coś znacznie gorszego...
Rodzina
4 miesiące temu
my też w te święta dostosowaliśmy się do apeli Pana Premiera i nie zapraszaliśmy 90-letniego dziadka na wigilię. Wszystko w trosce o jego zdrowie. Jest przecież w grupie dużego ryzyka. Nie wybaczylibyśmy sobie gdyby u nas zakaził się covidem.
zeta
4 miesiące temu
Powinna sie wstydzic najbliższa rodzina ktore staruszka zostawiła samego na świeta.
Xxxx
4 miesiące temu
Brawo bardzo piekny gest i poswiecenie szkoda ze tak polska policja nie robi
Starszy.
4 miesiące temu
Serce zalewa się krwią jak to się czyta.Ta starość jest bardzo smutna.Dobrze że karabinierzy odwiedzili staruszka.Bardzo grzeczna jest w Włoszech policja,byłem i się przekonałem jak wstrzymali ruch uliczny żeby mi kapelusza nie rozjechali który wiatr zdmuchnął mi z głowy.Super miłe wspomnienia.
Danuta
4 miesiące temu
Nigdy nie miałam problemu z prawem. Pozdrawiam naszych funkcjonariuszy.
Człowiek
4 miesiące temu
,,Czuła się samotny"
Sojer
4 miesiące temu
Czemu nie zadzwonił do krewnych? O ile Polacy wyemigrowali to Włoai nigdzie się nie ruszyli.
bDTrGGLv
UK🇬🇧
4 miesiące temu
HAPPY MERRY CHRISTMAS AND HAPPY NEW YEAR ❤️🎄
xxy
4 miesiące temu
w Polsce to wstyd nosić mundur od 1970
Leszek
4 miesiące temu
Zomo u nas też przyjeżdżało do samotnych ludzi. I to nie na 10 minut ale na dłużej.
Krych
4 miesiące temu
Znam wielu policjantow , Polakow i jednego policjanta z Bolonii. Roznice zauwazalne bez wzgledu na znajomosc jezyka. Kultura, bezposredniosc, empatia to cechy ktorych policjantow ? Zgadnijcie ? A nasi? Nachlac sie, nazrec i zaszpanowac legitka . Zenada !!! A pozniej wyjdzie taka ci...a i pieprzy glupoty. My takiej Policji nie doczekamy sie i za 100 lat !!!
Wołaj do Boga
4 miesiące temu
Jezus bardzo mocno was kocha, Bóg jest dobry a wszelkie zło jakie nas spotyka nie pochodzi od Boga. Tylko Jezus jest drogą do nieba. W Biblii Pan Jezus mówi że kto się na nowo nie narodzi nie wejdzie do Królestwa Bożego (ew. Jana 3:3) nowe narodzenie to wyznanie z wiarą (czyli modlitwa)(1 Jana 2:23) musisz wypowiedzieć do Boga z wiarą w pokorze i z otwartym sercem ( list do Rzymian 10:9): PANIE JEZU PROSZĘ PRZEBACZ MI WSZYSTKIE MOJE GRZECHY, PROSZĘ WEJDŹ DO MOJEGO SERCA I ŻYCIA I WYPEŁNIJ JE SOBĄ, JA AKCEPTUJE CIĘ JAKO MOJEGO PANA I ZBAWICIELA, JA ODDAJE MOJE ŻYCIE W TWOJE RĘCE...... Kiedy wypowiesz te słowa twoje imię zostanie zapisane w księdze życia Boga ( apokalipsa 3:5 i 20:15) twoje grzechy zostaną przebaczone i wymazane (list do kolosan 2:13-14) całe niebo będzie się radować (Łukasza 15:7) zostaniesz wyrwany z władz ciemności (diabła) i przeniesiony do światłości (do ramion Jezusa) (list do kolosan 1:13) i staniesz się Dzieckiem Bożym ( ew. Jana 1:12). Czytaj Biblię .....
Keram
4 miesiące temu
To są prawdziwi Policjanci,którzy pomagają i chronią. Nasi to tylko ...... Jest mi wstyd za naszych stróżów 👮‍♂️👮‍♀️👮‍♂️👮‍♀️👮‍♂️👮‍♀️👮‍♂️👮‍♀️
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić