"A z tym się zgadzam". Tusk wbija szpilę Kaczyńskiemu

117

Donald Tusk zadebiutował na TikToku. W premierowym nagraniu wbił szpilę Jarosławowi Kaczyńskiemu. Zmontowana "debata" tych dwóch polityków robi furorę.

"A z tym się zgadzam". Tusk wbija szpilę Kaczyńskiemu
Donald Tusk, Jarosław Kaczyński (TikTok)

Platforma TikTok nieustannie rośnie w siłę. Donald Tusk uznał, że też powinien się na niej pojawić. Jego premierowy filmik to "debata" z... Jarosławem Kaczyńskim.

Debata Tusk kontra Kaczyński 15 lat później - napisał Tusk.

W materiale lider PO wykorzystał głośne wpadki Jarosława Kaczyńskiego. Możemy wysłuchać, jak prezes PiS mówi, że "żadne krzyki i płacze nas nie przekonają, że białe jest białe, a czarne jest czarne".

Kolejna wpadka wykorzystana w tym materiale to słowa Kaczyńskiego z Sochaczewa (2021 rok). - Walczymy o to różnymi metodami, żeby paliwo było droższe - mówił wtedy przedstawiciel PiS.

Rząd jest od tego, by paliwo było jak najtańsze, a nie jak najdroższe - zripostował Donald Tusk.

"Jeśli poprzecie..."

Pojawił się też cytat z przemówienia Kaczyńskiego w 2009 roku. - Jeśli poprzecie Platformę Obywatelską, pomożecie sobie i Polsce. Dziękuję bardzo - mówił.

A z tym się zgadzam - podsumował Tusk.

Do debiutu Donalda Tuska na TikToku ostro odniósł się europoseł Adam Bielan, lider Partii Republikańskiej. - Tusk jest internetowym trollem - powiedział w "Gościu Wydarzeń" Polsat News. Poza tym zaznaczył, że "Jarosław Kaczyński jest zbyt poważnym człowiekiem, aby zajmować się takimi rzeczami".

Kompilacja robi furorę. Liczba wyświetleń rośnie w ekspresowym tempie.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić