Absolutny hit TikToka. Miliony wyświetleń. Zobacz, co wydarzyło się sekundę później

30

Do nietypowej sytuacji doszło podczas nagrywania wideo na TikToka. Podczas śpiewania do pokoju młodej Amerykanki weszła jej mama. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że kobieta wpadła przez sufit.

Absolutny hit TikToka. Miliony wyświetleń. Zobacz, co wydarzyło się sekundę później

Młoda Amerykanka nagrała przez przypadek bardzo popularne wideo. Liz San Milan nagrywała wideo, na którym śpiewa piosenkę. Podczas występu nagle w pokoju pojawiła się jej mama. Przebywała w pomieszczeniu na wyższym piętrze, kiedy zawaliła się pod nią podłoga. Nogi kobiety wpadły przez sufit do pokoju córki, która nie ukrywała swojego zaszokowania.

Na strychu są drewniane belki, po których powinna się poruszać, ale ona potknęła się i weszła prosto na mój sufit - powiedziała w wywiadzie autorka filmu.

Okazuje się, że Liz przygotowywała się do szkolnego występu. Jej zadaniem było przećwiczyć wykonywanie piosenki 'Kindergarten Boyfriend'. Na całe szczęście matce dziewczyny nic się nie stało. Według córki nie ma nawet zadrapania. Teraz śmieje się z całej sytuacji i uwielbia czytać komentarze na jej temat od użytkowników TikToka z całego świata.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Wideo stało się bardzo popularne na TikToku. W ciągu zaledwie 6 dni obejrzało je prawie 6 i pół miliona osób, a około 2 miliony je polubiło. 50 tysięcy internautów postanowiło skomentować nietypowe wykonanie piosenki. Okrzynęli matkę mianem występu gwiazdy niespodzianki na koncercie.

Zobacz także: Tajemnicza postać. Internauci zauważyli przerażający szczegół
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić