Odkręciła kratkę od odpływu. Przerażające, co znalazła

19

Jedna z użytkowniczek TikToka dokonała obrzydliwego odkrycia. Odkręciła kratkę od odpływu w kuchennym zlewie. Po uniesieniu elementu zobaczyła wielki brud. Pokazała jak wyczyścić mocno zabrudzoną powierzchnię.

Odkręciła kratkę od odpływu. Przerażające, co znalazła
(TikTok)

Niekiedy sprzątając kuchnię można dokonać strasznych odkryć. Przekonała się o tym jedna z brytyjskich użytkowniczek TikToka. Postanowiła sprawdzić poziom zabrudzenia odpływu w kuchennym zlewie. Odkręciła więc kratkę, a jej oczom ukazała się ohydna maź o ciemnobrązowym kolorze, która pokryła całą powierzchnie dziury odpływowej.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Wideo ma być ostrzeżeniem dla innych. Osad, który zebrał się w odpływie, niewątpliwie powodował nieprzyjemny zapach. Autorka wideo pokazuje na nim wieloetapowy proces pozbycia się brudu. Do pozbycia się mazi użyła wielu środków chemicznych, zarówno w proszku, jak i płynie. Całość została przez nią dokładnie wyszorowana za pomocą szczoteczki do zębów. Na samym końcu zalała odpływ wrzącą wodą z czajnika.

Filmik ze sprzątania zlewu cieszy się wielką popularnością. W ciągu dwóch dni obejrzało go niespełna pół miliona osób. Ponad 40 tysięcy użytkowników polubiło go, a prawie tysiąc skomentowało. Wielu z nich było przerażonych tym, co zobaczyli. Sami przyznali, że nie czyścili w ten sposób odpływu od dłuższego czasu. Duża część komentujących podziękowała autorce za cenną radę.

Zobacz także: Umyła owoce w zmywarce. Nagranie podzieliło internautów
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić