aktualizacja 

Absurdalne zachowanie Rosjan. Posuwają się do takich rzeczy

Podczas wojny w Ukrainie dochodzi do kuriozalnych scen. W Zaporożu rosyjscy okupanci próbują... wymienić skradziony rolnikom olej napędowy na kurczaki.

Absurdalne zachowanie Rosjan. Posuwają się do takich rzeczy
Absurdalne zachowanie Rosjan. Nie uwierzysz co chcieli wymienić z Ukraińcami (PAP)

Jak widać, w ciągu kilku tygodni się nie zmieniło. Ukraińskie media informują, że w Zaporożu rosyjscy okupanci próbują wymienić skradziony rolnikom olej napędowy na kurczaki.

Jedna z "najpotężniejszych" armii świata wielokrotnie skompromitowała się w trakcie wojny. Wcześniej żołnierze splądrowali sklepy, teraz kradną rolnikom olej napędowy, który jest ich kartą przetargową w poszukiwaniu jedzenia.

Rosjanie chcieli wymienić 10 litrów oleju napędowego na 2 kurczaki. Co ciekawe, ludzie nie potrzebują tego oleju napędowego, ponieważ ci, którzy mają samochody, jeżdżą na benzynie - czytamy na 24tv.ua.

Z Mariupola do Zaporoża

Najważniejszym wydarzeniem, które miało miejsce w nocy 5 maja, jest przybycie do Zaporoża konwoju humanitarnego z ewakuowanymi mieszkańcami Mariupola. Łącznie ewakuowano 344 osoby.

Kilka dni temu Rosjanie podjęli próby zdobycia położonego na południu Ukrainy miasta. Ataki na Zaporoże zostały jednak odparte. Prób okrążenia ukraińskich wojsk na wschód od Zaporoża miało być kilka. Rosjanie uszkodzili wiele budynków mieszkalnych oraz sieci energetyczne i komórkowe.

Zobacz także: Jednak są problemy z gazem? "Niekompetencja Morawieckiego"
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić