o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
JAR
|

Afera! Listy gończe za Morawieckim i Niedzielskim. To robota Brauna?

46
Podziel się

Kilka tygodni trwała zbiórka na rzecz Grzegorza Brauna. Polityk Konfederacji pieniądze chce przeznaczyć na walkę z Covid 19. Nie jednak o pokonanie wirusa. Kontrowersyjny poseł i jego środowiska walczą z politykami, którzy ich zdaniem mówią nieprawdziwe informacje. Na celowniku znaleźli się premier i minister zdrowia.

Afera! Listy gończe za Morawieckim i Niedzielskim. To robota Brauna?
"Listy Gończe" za Morawieckim i Niedzielskim (NurPhoto via Getty Images, NurPhoto)
bEIVOlqt

W założeniu posła Konfederacji, projekt Norymberga 2.0 ma na celu gromadzenie użytecznych procesowo dowodów przestępstw i zbrodni popełnianych w związku z Covid-19 przez Prawo i Sprawiedliwość w Polsce. A następnie doprowadzenie ich autorów przed sąd.

W najbliższych dniach wraz z zespołem prawników przedstawię projekt spożytkowania tych zasobów na działania służące gromadzeniu użytecznych procesowo dowodów przestępstw i zbrodni popełnianych w zw. z COVID-19 - projekt pod roboczą nazwą: Norymberga 2.0" - napisał Grzegorz Braun.
bEIVOlqv

Braun i jego koledzy są przeciwnikami obowiązkowych szczepień i mocno krytykują działania rządu w czasie pandemii. 54-latek szybko zyskał uznanie wśród antyszczepionkowców, których z miesiąca na miesiąc pojawia się coraz więcej.

Świadczą o tym także liczby. Ponad 45 proc. zwolenników Konfederacji nie zamierza się szczepić. Z wszystkich dużych partii był to największy wynik.

A teraz we Wrocławiu na słupach w centrum miasta zawisły plakaty ze zdjęciami premiera Mateusza Morawieckiego i ministra zdrowia Adama Niedzielskiego. Nie da się ukryć, że akcja może wywołać nie lada szok. Próbowaliśmy skontaktować się w tej sprawie z Grzegorzem Braunem, ale bez skutku.

bEIVOlqB
W imieniu Polski Podziemnej poszukiwany, doprowadzony będzie pod niezależny POLSKI sąd i oskarżony o zbrodnię zdrady Rzeczypospolitej - czytamy na plakatach z podobizną Mateusza Morawieckiego oraz Adama Niedzielskiego.

Czwarta fala atakuje

Pandemia koronawirusa w Polsce przybiera na sile. W środę Ministerstwo Zdrowia przekazało, że mamy 2640 nowych, potwierdzonych przypadków koronawirusa. Minionej doby zmarło 40 pacjentów. W stosunku do ubiegłego tygodnia to wzrost o 555 przypadków. Siedem dni temu odnotowano bowiem 2085 zakażeń.

Zobacz także: Kaczyński minął się z prawdą? Czarnecki tłumaczy
bEIVOlqW
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(46)
Gosc
3 dni temu
Polskojęzyczny
Alien
3 dni temu
Dobrze że Niedzielski z Morawieckim rozjumaja Polskę....ważne że lemingi zadowolone....po co karać...lepiej przyjmować smiercionke....
zzz
3 dni temu
Pan B jest po koronawirusie? To pewnie ten artykuł to powikłania pokowidowe.
bEIVOlqX
DFG
3 dni temu
STAN BRAUNA JEDNOZNACZNIE WSKAZUJE NA TO, JAK GROŹNY JEST KORONAWIRUS !
temida
3 dni temu
za te ceny nawozów których podwyżka sięga 400% za paliwo za wprowadzanie ludzi w błąd by wpadli w pułapke finansową za kłamstwa pod Sąd z Nimi. Zaraz zrobi się głód w Polsce i bieda a oni premie sobie przyznają jak śmią korzystać z Publicznych piniędzy które są własnością narodu.
Darek
3 dni temu
Jestem z Braunem!! Precz z faszyzmem sanitarnym . Niedzielski Pod sąd i na szafot
AAAA
3 dni temu
Nie tylko koronawirus spraw za które normalny śmiertelnik by nie wyszedł z pierdla jest bezliku ale rządzący zachowują się jakby byli nietykalni.
Ania
3 dni temu
Brawo Braun jesteśmy z Tobą
Janek
3 dni temu
Przestańcie sobie wycierać Polską Podziemną swoje parszywe i w większości bandyckie gęby. Zgadzam się że PiSiorów trzeba posadzić ale Wy też odpowiecie za swoje
kolo
3 dni temu
Tych co mowia prawde,sie po prostu nie lubi i nie zaparasza do telewizji(kazdej).........
Bruce Lee
3 dni temu
Po wyborach Konfederacja urośnie w Sile, a wtedy będzie można przedstawiać zarzuty tym covidowy judasza, a niedzielski odpowie za śmierć tysięcy Polaków!!!!!!! Będzie mial swoje wskaźniki wzrostu
Jaruś K.
3 dni temu
Ja wiem gdzie oni przebywają. Dalej kradną i oszukują a policja (pseudo) jest bezradna bo zajmuje się mordowaniem ludzi.
Parana
3 dni temu
Popieram!
bEIVOlqP
Jakub
3 dni temu
zdrada narodu w ich wykonaniu nie pozostawia wątpliwości.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić