o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Robert Czykiel
|
aktualizacja

Afera w "Trójce". Marcin Kydryński zdołał pożegnać się na antenie

43
Podziel się

Piosenka Kazika Staszewskiego wywołała w radiowej "Trójce" efekt domina. W niedzielę odejście z rozgłośni ogłosiło wielu pracowników. Marcin Kydryński pożegnał się ze słuchaczami podczas audycji.

Kolejne odejścia z radiowej "Trójki"
Kolejne odejścia z radiowej "Trójki" (Getty Images)
bDIKBSsB

Kilka dni temu wybuchła afera w radiowej "Trójce", gdy listę przebojów wygrał Kazik Staszewski z utworem "Twój ból jest lepszy niż mój". Notowanie nagle zniknęło, a potem rozgłośnia tłumaczyła, że doszło do manipulacji wynikami. To wywołało lawinę.

Marek Niedźwiecki, Hirek Wrona i Marcin Kydryński odchodzą z "Trójki"

Z radia odszedł Marek Niedźwiecki, który odpowiadał za listę przebojów. Niedługo później tak samo postąpił Hirek Wrona. Nie usłyszymy już Wojciecha Mazolewskiego, a Bartosz Gil, który zliczał głosy, został zawieszony.

Z "Trójką" pożegnał się także Marcin Kydryński. W niedzielę po południu poprowadził audycję "Siesta", która przez wiele tygodni była zawieszona. Prowadzący jednak ogłosił, że to ostatni jego występ.

bDIKBSsD

- Nazywam się Marcin Kydryński. Powróciłem do Trójki. Ale czy mogło być inaczej? Przecież dla prawdziwego dżentelmena nawet własna śmierć nie może być żadną wymówką. Jakkolwiek zwykle cenię sobie maniery Anglików, to ich zwyczaj wychodzenia z przyjęcia bez pożegnania z wszystkimi, a jedynie z gospodarzem - po angielsku, jak przyjęło się mówić - wydaje mi się w zaistniałej sytuacji niefortunne. Przyszedł zatem się pożegnać po prostu. Bo przecież mieliśmy nie najgorsze party, prawda? Trwało całych 31 lat. Przed nami ostatnia "Siesta" - ogłosił Kydryński.

Inni pracownicy "Trójki" także protestują, choć na razie nie odchodzą z rozgłośni. Swoje niezadowolenie na Facebooku wyrazili m.in. Krystian Hanke, Adam Małecki, Patrycjusz Wyżga, Marcin Łukawski, Ernest Zozuń, Katarzyna Stoparczyk i Wojciech Dorosz.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bDIKBSsJ

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

bDIKBSte
KOMENTARZE
(43)
Artur
10 miesięcy temu
Najlepsza reklama dla piosenki Kazika
ks. Zwieracze
10 miesięcy temu
Macie dowód na to, jak Jarek panicznie boi się, że zostanie ujawnione to, co tak histerycznie skrywa tyle już dziesiątek lat. A przecież mógłby stworzyć z jednym ze swych chłopaków, a miał ich od końca lat sześćdziesiątych wielu, w tym np. pewnego dziennikarza z państwowego radia, a połowie lat 90-tych, a obecnie nowoczesnego polityka, udany konkubinat, wcale bym się nie zdziwił, że miałby kiedyś bliższe relacje i z samym Markiem N. I byłoby spoko. Jak na przykład pewien Karol z pewnym Stanisławem, który przetrwał aż do śmierci tego pierwszego w 2005 roku, który zawarł z nim, jak tylko definitywnie porzucił biseksualizm, swoją kochankę Irenę K. i syna, Adama K. No ale Karol już przed wojną miał dobrych nauczycieli i krzewicieli monopłciowizmu męskiego, w postaci Mieczysława Kotlarczyka a zwłaszcza Jana Tyranowskiego, który ukrywał swe ciągoty do płci własnej pod postacią krawca męskiego oraz katolickiego bigota, uprzejmie zwanego "mistykiem", co pozwalało mu zapraszać do siebie młodzież wyłącznie męską, gdzie w zaciszu mieszkania młodzi, w tym i ww. Karol odkrywali co to jest monopłciowizm męski, pojedynczy i grupowy. Ten skromny krawiec wprowadził w szeregi kościoła wielu monopłciowistów, którym pięknie tłumaczył, że tylko chowanie się w sutannie da pełne i nieskrępowane możliwości rozwinięcia pasji monopłciowizmu z jednoczesnym brakiem konieczności kłopotania się o byt doczesny, o który zadbają tak zwani "wierni".
Qqq
10 miesięcy temu
Już widać ile PISowych Troli jest jeszcze na liście płac, na to idą pieniadze z abonamentu. Tyle że oni tego czegoś co było TROJKA nie beda słuchać - nastepny JANÓW.
bDIKBStf
milicja
10 miesięcy temu
To już gorzej niż za komuny końcowych lat, a policja to milicja wróg wolnych ludzi - brawo kazik
oko
10 miesięcy temu
I dobrze....
Najnowsze komentarze (43)
prawda
6 miesięcy temu
A moim skromnym zdaniem,te zmiany które są w Polskim Radiu idą w dobrą stronę,najczęściej zaczynam słuchać tylko Polskich stacji jak i oglądać najwięcej TVP .....
bogdan1374
9 miesięcy temu
Jeżeli nie interesujesz się polityką, nie myśl, że polityka nie zainteresuje się tobą.
msc
10 miesięcy temu
Tak kolego wazmiesz sie nierobie wreszcie za odpowiednia dla ciebie robote.
Ech
10 miesięcy temu
To nawet nie Jarek tylko jego koledzy z Partii którzy tylko czekają żeby zając jego miejsce
Mój nik
10 miesięcy temu
Kończy się lista pomysłów dla tych rozgłośni sprzed wiekow.wymiera pokolenie, tych smetow już nikt nie chce słuchać. Zresztą kiedy w polskim radiu leciała dobra muzyka ? Posłuchajcie sobie 'radio 1' z UK i zobaczycie jak się robi dobre radio.u nas jeszcze może przejdą jakieś słuchowiska i wywiady, ale to mamy i w tok-fm, i całej reszcie....
san
10 miesięcy temu
czerwony agent Bera wykonał ostatnie zadanie w trójce
Swojak
10 miesięcy temu
Bez kolegi kierownika młodej lekarki i rycerzy to już nie ta sama trójka to dno
Normalny
10 miesięcy temu
Nazywam się Marcin Kydryński - nazywaj się dalej.Masz zielone światło do koncernu agora. Idź w ślady tatusia, do swoich. Dziś radio bez twarzy PRL-u i ich rodzin.
bDIKBSsX
rin
10 miesięcy temu
Gdyby nie ta afer, pewnie nigdy nie usłyszałabym a ni tej piosenki, a ni o tej piosence:))))
(A)
10 miesięcy temu
Wolność. Po co Wam wolność? Macie przecież telewizję.
john
10 miesięcy temu
Otwórzcie teraz swoje własne radio i mówcie w końcu prawdę,
MzP
10 miesięcy temu
M.Kydryński..Prawdziwy Bochater..Stacje komercyjne to dno i nudne. Trójka ostatnie dwa lata też dno.Nudna,stale to samo Mann i Lista Przebojów jak z lat 80-ych.
Kamil
10 miesięcy temu
Niech odchodzą Trzeba oczyścić media
Lukasz
10 miesięcy temu
PiS za 500 Plus!chcieliście to macie,czy teraz wyborcom tej partii nie przeszkadza tak jak śpiewa Kazik że ich ból jest lepszy niż twój!w tym feralnym samolocie była też jego obslugay,której rodziny też cierpiały i zapewne jeszcze cierpią bo śmierć to straszna sprawa,ale oni na cmentarze pójść nie mogli, HAŃBA!!
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić