Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Angelika Karpińska
|

Afery ciąg dalszy. Wojna między burmistrzem a radnymi się zaostrza

4
Podziel się:

W Murowanej Goślinie w Wielkopolskie wybuchł skandal z udziałem burmistrza. Mieszkańcy zbierają podpisy pod wnioskiem o referendum w sprawie odwołania Dariusza Urbańskiego. Teraz burmistrz zarzuca przeciwnikom nieodpowiedzialność i ujawnianie wrażliwych danych mieszkańców.

Afery ciąg dalszy. Wojna między burmistrzem a radnymi się zaostrza
W sieci pojawiło się kontrowersyjne nagranie z burmistrzem

We wtorek opublikowaliśmy w o2 kontrowersyjne nagranie z burmistrzem Murowanej Gośliny w roli głównej. Dariusz Urbański był na nim z kobietą, która trzyma w dłoni coś, co przypomina skręta.

W pewnym momencie polityk wykonuje gest, jakby wciągał coś nosem ze stołu. Redakcja o2 kontaktowała się w tej sprawie z burmistrzem, jednak był on nieuchwytny.

Dyrektor biura komunikacji społecznej przekazał, że Urbański zaprzecza, by miał kiedykolwiek do czynienia z narkotykami. Twierdzi, że ostatnio jest non stop atakowany przez osoby, które chcą mu zaszkodzić w karierze politycznej.

Osoby, które chcą mi jako burmistrzowi zaszkodzić, wyciągają nagrania prywatnych spotkań i nimi celowo manipulują, aby wpłynąć na opinię publiczną. Ich zamiarem jest nadszarpnięcie mojego dobrego imienia oraz wizerunku, co ma podtekst polityczny i jest elementem brutalnej walki o władzę. Tym bardziej, że jesteśmy w okresie inicjatywy referendalnej - napisano w oświadczeniu.

Burmistrz zarzuca inicjatorom referendum "skrajną nieodpowiedzialność"

W ubiegłym tygodniu mieszkańcy Murowanej Gośliny rozpoczęli zbieranie podpisów pod wnioskiem o referendum w sprawie odwołania burmistrza oraz rady miejskiej. Teraz Dariusz Urbański pokazał, że inicjatorzy wykazali się nieodpowiedzialnością i zostawili listy z pełnymi danymi osobowymi podpisanych osób na wierzchu w sklepie.

Na forum mieszkańców MG były osoby, które ujawniły te informacje i były zastraszane, dlatego zdecydowałem się opublikować ten post. Uważam, że inicjatorzy referendum nie panują nad tym co robią i są skrajnie nieodpowiedzialni - napisał burmistrz.

Zobacz także: Solidarna Polska za polexitem? Kempa: publicystyczny fake news

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(4)
Ela........l
rok temu
Tak odwołać a powołać nieudacznika z PiS a jak PiS straci władze i nie będzie rozdawał na lewo kasy swoim ,to co zrobi nieudacznik z PiS ,,,,podniesie podatki
marian
rok temu
A kto mu zabroni tabakę zażywać? Ja też nieraz sobie kichnę!
Feliks
rok temu
odwolac i wszystko
Wstyd
rok temu
Dawno powinni go odwołać.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić