Mateusz Domański
Mateusz Domański| 
aktualizacja 

Agata Duda wciąż milczy ws. aborcji. Czy w końcu zajmie stanowisko?

8

Mnóstwo kobiet czeka na komentarz Pierwszej Damy ws. orzeczenia Trybunału Konstytucyjnego dot. aborcji. Na razie Agata Duda milczy. Czy to się zmieni?

Agata Duda wciąż milczy ws. aborcji. Czy w końcu zajmie stanowisko?
Czy Agata Duda przerwie milczenie? (ONS)

W Polsce robi się coraz goręcej. I nie chodzi o temperaturę powietrza, a o atmosferę wśród Polek i Polaków. Mnóstwo ludzi wychodzi na ulice, by protestować po decyzji Trybunału Konstytucyjnego dot. praw aborcyjnych.

Większość Polek i Polaków wyczekuje na reakcję Agaty Dudy i jej córki Kingi. Póki co jednak żona i córka prezydenta Andrzeja Dudy milczą.

Do orzeczenia TK nie odniósł się również sam prezydent. Mimo to obywatele mają nadzieję, że coś w tym zakresie się zmieni.

Protesty kobiet. Czy Dudowie zabiorą głos?

Do tego tematu odniosła się jedna z osób pracujących w kancelarii premiera.

Prezydent jest na kwarantannie, ale jak będzie chciał coś przekazać, to na pewno się odezwie. Nikt w ich imieniu nie będzie się wypowiadał. Zarówno Andrzej Duda i Agata Duda sami się odezwą, jeśli będą chcieli - czytamy na stronie plotek.pl.

Czyli w zasadzie nadal nic nie wiadomo. Nie zanosi się na to, by miało dojść do przełomu i byśmy mieli poznać stanowisko prezydenta lub jego najbliższych.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić