Akcja łowców pedofilów. Umówił się z 11-latką w Termach Maltańskich

65

35-letni mężczyzna został w sobotę zatrzymany przez łowców pedofili. Cała akcja transmitowana była na żywo w internecie.

Akcja łowców pedofilów. Umówił się z 11-latką w Termach Maltańskich
Akcja łowców pedofilów. Zatrzymano 35-latka w Poznaniu (Policja)

O zdarzeniu poinformowali członkowie grupy ECPU Polska Łowcy Pedofili. Sprawa dotyczy 35-letniego Krzysztofa, który myślał, że od kilku tygodni koresponduje z 11-letnią dziewczynką.

Od kilku tygodni codziennie korespondował z własnej inicjatywy z wirtualnym dzieckiem (wabikiem) zachęcał do wspólnego sexu, masturbacji, wysyłał swoje nagie zdjęcia. Umówił się z dzieckiem w sobotnie popołudnie w Poznańskich Termach, został ujęty na gorącym uczynku, gdy podszedł do pozorantki - czytamy w mediach społecznościowych.

35-latek wpadł na żywo

Cała akcja transmitowana była na żywo w internecie na grupie łowców pedofili. Po około 20-minutowej rozmowie z 35-latkiem, wezwano na miejsce policjantów, którzy aresztowali mężczyznę.

Już wczoraj policjanci zostali poinformowani, że taka akcja zostanie przeprowadzona w Poznaniu. Mężczyzna został zatrzymany. W trakcie prowadzonych czynności okazało się, że może on być również odpowiedzialny za dwa podpalenia sklepów na Nowym Mieście w Poznaniu. Czynności są z nim prowadzone również w tej sprawie - mówił portalowi epoznan mł. insp. Andrzej Borowiak, rzecznik wielkopolskiej policji.

Grupa ECPU Polska Łowcy Pedofili zajmuje się wyłapywaniem ludzi, którzy mogą być zagrożeniem dla bezpieczeństwa polskich dzieci. Tylko we wrześniu na ich profilu w mediach społecznościowych czytaliśmy o dwóch innych mężczyznach, którzy zostali aresztowani za podobne przestępstwa.

Zobacz także: Defilada w Korei Północnej. "Najważniejszą broń pokazano w akcji"
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić