Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
JAR
|

Akcja łowców pedofilów. Umówił się z 11-latką w Termach Maltańskich

35
Podziel się

35-letni mężczyzna został w sobotę zatrzymany przez łowców pedofili. Cała akcja transmitowana była na żywo w internecie.

Akcja łowców pedofilów. Umówił się z 11-latką w Termach Maltańskich
Akcja łowców pedofilów. Zatrzymano 35-latka w Poznaniu (Policja)
bELyvlZx

O zdarzeniu poinformowali członkowie grupy ECPU Polska Łowcy Pedofili. Sprawa dotyczy 35-letniego Krzysztofa, który myślał, że od kilku tygodni koresponduje z 11-letnią dziewczynką.

Od kilku tygodni codziennie korespondował z własnej inicjatywy z wirtualnym dzieckiem (wabikiem) zachęcał do wspólnego sexu, masturbacji, wysyłał swoje nagie zdjęcia. Umówił się z dzieckiem w sobotnie popołudnie w Poznańskich Termach, został ujęty na gorącym uczynku, gdy podszedł do pozorantki - czytamy w mediach społecznościowych.
bELyvlZz

35-latek wpadł na żywo

Cała akcja transmitowana była na żywo w internecie na grupie łowców pedofili. Po około 20-minutowej rozmowie z 35-latkiem, wezwano na miejsce policjantów, którzy aresztowali mężczyznę.

Już wczoraj policjanci zostali poinformowani, że taka akcja zostanie przeprowadzona w Poznaniu. Mężczyzna został zatrzymany. W trakcie prowadzonych czynności okazało się, że może on być również odpowiedzialny za dwa podpalenia sklepów na Nowym Mieście w Poznaniu. Czynności są z nim prowadzone również w tej sprawie - mówił portalowi epoznan mł. insp. Andrzej Borowiak, rzecznik wielkopolskiej policji.
bELyvlZF

Grupa ECPU Polska Łowcy Pedofili zajmuje się wyłapywaniem ludzi, którzy mogą być zagrożeniem dla bezpieczeństwa polskich dzieci. Tylko we wrześniu na ich profilu w mediach społecznościowych czytaliśmy o dwóch innych mężczyznach, którzy zostali aresztowani za podobne przestępstwa.

Zobacz także: Defilada w Korei Północnej. "Najważniejszą broń pokazano w akcji"
bELyvmaa
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(35)
Ssgahd
2 tyg. temu
Szkoda że Aleksander to przestępca ponieważ został skazany prawomocnym wyrokiem za wyłudzenie 70 000 zł i osób poszkodowanych jest ponad 140 jak ten człowiek mnie kogokolwiek oskarżać o pedofilię skoro sam jest przez
rry
miesiąc temu
A Zatoka Sztuki podac nazwiska bywalcow !Kiedy wyroki?Czyto kpiny z Polakow?
cvbn
miesiąc temu
A kiedy założą grupę łowców księży? Zamiast jedenastolatek niech poudają ministrantów.
bELyvmab
Brandnew
miesiąc temu
Zatrzymany okazal sie jednym z sedziow z otoczenia prezydenta Jaskowiaka teczowego. Warto by to tez dodac bo zaraz o ksiedzacj bedzie ...
cudownie
miesiąc temu
Kolesie, którzy udają w internecie jedenastolatkę, są tak samo normalni jak ten, który się z nimi umawia.
Grazyna
miesiąc temu
Przeciez te goście i tak po przesłuchaniu są wypuszczani bo niczego co by było karalne prawnie nie zrobili samo umawianie się z ieletnik to żadna zbrodnia bujda dla zasięgów
Tales
miesiąc temu
W policji powinna być grupa do wyłapywania pedofili, nie żeby ludzie się tym zajmowali. Ale jaka jest nasza policja każdy widzi
uwolnienie
miesiąc temu
to jest taka swołocz, że nawet nie wiadomo o co im chodzi. Jak Braun. Tylko walczą z Polakami. Niech się Niemcy i Anglicy zajmą Sylwestrem i swoimi chorymi "psychicznie" terrorystami islamskimi.
Patriota
miesiąc temu
Inicjatywa godna szacunku i uznania. Jednocześnie uświadamia nam to skalę zboczenia, jakie istnieje, jest to przerażające i trzeba z tym procederem walczyć z całą bezwzględnością. I nie powinno się tu zasłaniać RODO, bo sprawa jest poważna, związana z bezpieczeństwem narodowym.
gosc
miesiąc temu
Dobrze ze lapia,tylko w jakim celu publikowac to w mediach?dla slawy?
Winicjusz(5)
miesiąc temu
Pedofilia w Kościele wcale nie powinna być ukrywana  (jak  za pontyfikatu Jana Pawła II), a wręcz promowana jak najszerzej, bo dla duchownych zawsze działania Boże są wzorem do naśladowania, jako istoty doskonałej i nieomylnej. To właśnie Bóg miał nieślubne dziecko z małoletnią żoną Józefa, a przecież żaden prawdziwy katolik nie posądzi Boga o zboczenie pedofilskie (ani o złamanie własnego przykazania dziewiątego - Nie pożądaj  żony bliźniego swego), więc przez długi czas stosunki seksualne z dziećmi 12-letnimi były w Watykanie dozwolone. Dopiero w 2013 roku wiek ten podniesiono do 18 lat ku wielkiemu niezadowoleniu wielu   duchownych.
Nadal cisza!
miesiąc temu
A co z Zatoką Sztuki?
.....
miesiąc temu
POznań i wszystko jasne.....
bELyvlZT
jokee
miesiąc temu
Brawo.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić