Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
BOB
|

Ale będzie bal! Doniesienia o imprezie Rydzyka

105
Podziel się:

Politycy PiS od dawna są blisko związani z ojcem Tadeuszem Rydzykiem i należącym do niego Radiem Maryja. Dlatego też dwóch ważnych ministrów swoim patronatem objęło nadchodzący piknik "Dziękczynienie w Rodzinie".

Ale będzie bal! Doniesienia o imprezie Rydzyka
Piknik swoim patronatem objęło dwóch ważnych ministrów (Getty Images, Mateusz Wlodarczyk)

Przygotowania do pikniku "Dziękczynienie w Rodzinie" uważnie obserwuje Wirtualna Polska. Niedawno ustalono, że patronat nad imprezą objęło Ministerstwo Obrony Narodowej. Państwowy resort jednak temu zaprzeczał.

Radio Maryja z patronatem ministrów

Teraz jednak już nie ma żadnych wątpliwości. Wystarczy spojrzeć na plakaty, które reklamują imprezę. Wśród patronów honorowych znajdziemy dwóch ministrów. To Mariusz Błaszczak (szefo MON) oraz Przemysław Czarnek (szef Ministerstwa Edukacji i Nauki).

Nie jest tajemnicą, że ci politycy od dawna sympatyzują z ojcem Tadeuszem Rydzykiem. Nie tylko oni, bo na pikniku Radia Maryja mają pojawić się także inni politycy Prawa i Sprawiedliwości.

Impreza zaplanowana jest na 4 września. Na początek o godzinie 11 odbędzie się msza święta. Potem będą koncerty, a wystąpią m.in. Bogdan Trojanek, Zespół Terne Roma, Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego, a największą gwiazdą będzie Bayer Full. O godzinie 17 rozpocznie się procesja różańcowa.

Zobacz także: Lewica sprawdzi finanse o. Rydzyka. „Wyciąga i defrauduje pieniądze”
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(105)
ADAM
4 miesiące temu
ZLIKWIDOWAĆ TO JEGO ROZGŁOŚNIE KTO TEGO SŁUCHA
MONIKA
4 miesiące temu
SAMA SIĘ ZASTANAWIAM PO CO PAŃSTWO DAJE KASĘ NA KLER SKORO ONI MAJĄ SWOJE STAWKI ZA POGRZEBY 1500 ŚLUBY PO CO UTRZYMYWAĆ TYCH NIEROBÓW I DAWAĆ IM KASĘ
ZZZwP
10 miesięcy temu
Nasz kraj, ZZZwP, pragnie pozdrowić wszystkich miłośników pierogów. Lepcie i jedzcie je wszyscy, bowiem są pyszne. Niech was nadzienie ma w swej opiece a ciasto niech mu dopomaga.
Skun
10 miesięcy temu
Tadzio dobrze się miewa
ret
10 miesięcy temu
Co powiedział Jezus na temat opłat za posługi duchowe jego naśladowców ? Ewangelia Mateusza rozdział 10 wersety od 5 do 8 : „Tych dwunastu Jezus wysłał, dając im takie nakazy: „Nie oddalajcie się na drogę narodów i nie wchodźcie do miasta samarytańskiego, 6 ale raczej zachodźcie do zaginionych owiec z domu Izraela. 7 A idąc, głoście, mówiąc: ‚Przybliżyło się królestwo niebios’. 8 Leczcie chorych, wskrzeszajcie umarłych, oczyszczajcie trędowatych, wypędzajcie demony. Darmo otrzymaliście, darmo dawajcie. „ Apostoł Paweł pracował na swoje utrzymanie i nie brał pieniędzy za posługi duchowe . List apostoła Pawła do Tesaloniczan rozdział 2 werset 9 : „Z pewnością, bracia, zachowujecie w pamięci nasz trud i mozół. Albowiem pracując nocą i dniem, żeby na nikogo z was nie wkładać kosztownego brzemienia, głosiliśmy wam dobrą nowinę Bożą. „
Czarnek
10 miesięcy temu
Ciągnąłem Tadeuszowi
Winicjusz(5)
10 miesięcy temu
Wystarczy spojrzeć na zdjęcie; gość zadowolony z życia, dobrze odkarmiony, porusza się autem podarowanym od bezdomnego, ma stały dopływ milionów z budżetu...
No Elo
10 miesięcy temu
Wpadamy na imprezę i robimy rozpierduchę.
ojojoj
10 miesięcy temu
A czy Blaszczak i Czarnek będą nieśli baldachim nad tyo oślizłym redemptorystą?
BARBAROSSA
10 miesięcy temu
ŻE TEŻ LUDZIE MODLĄ SIĘ W KOŚCIELE I GO SŁUCHAJĄ - CO ZA BÓG W NIM MIESZKA ŻE NA TO POZWALA!!!!!!!!!!
ak001
10 miesięcy temu
Nawet nie wiem co napisać... ręce opadają.
Fr0
10 miesięcy temu
Mafia
Bylywyborcapi...
10 miesięcy temu
Gorszego nierządu* jeszcze nie było.
no Ja pdolę
10 miesięcy temu
A kogo to obchodzi czym i jak zabawia się jakiś tam rydzyk fakt tylko że nie za swoje...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić