BOB| 

Ale będzie bal! Doniesienia o imprezie Rydzyka

150

Politycy PiS od dawna są blisko związani z ojcem Tadeuszem Rydzykiem i należącym do niego Radiem Maryja. Dlatego też dwóch ważnych ministrów swoim patronatem objęło nadchodzący piknik "Dziękczynienie w Rodzinie".

Ale będzie bal! Doniesienia o imprezie Rydzyka
Piknik swoim patronatem objęło dwóch ważnych ministrów (Getty Images, Mateusz Wlodarczyk)

Przygotowania do pikniku "Dziękczynienie w Rodzinie" uważnie obserwuje Wirtualna Polska. Niedawno ustalono, że patronat nad imprezą objęło Ministerstwo Obrony Narodowej. Państwowy resort jednak temu zaprzeczał.

Radio Maryja z patronatem ministrów

Teraz jednak już nie ma żadnych wątpliwości. Wystarczy spojrzeć na plakaty, które reklamują imprezę. Wśród patronów honorowych znajdziemy dwóch ministrów. To Mariusz Błaszczak (szefo MON) oraz Przemysław Czarnek (szef Ministerstwa Edukacji i Nauki).

Nie jest tajemnicą, że ci politycy od dawna sympatyzują z ojcem Tadeuszem Rydzykiem. Nie tylko oni, bo na pikniku Radia Maryja mają pojawić się także inni politycy Prawa i Sprawiedliwości.

Impreza zaplanowana jest na 4 września. Na początek o godzinie 11 odbędzie się msza święta. Potem będą koncerty, a wystąpią m.in. Bogdan Trojanek, Zespół Terne Roma, Reprezentacyjny Zespół Artystyczny Wojska Polskiego, a największą gwiazdą będzie Bayer Full. O godzinie 17 rozpocznie się procesja różańcowa.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Zobacz także: Lewica sprawdzi finanse o. Rydzyka. „Wyciąga i defrauduje pieniądze”
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić