Ale ryba! Nie do wiary, jakiego giganta wyciągnęli z wody

4

Na Florydzie w USA doszło do niezwykłego połowu tuńczyka. Grupie rybaków udało się złapać rybę o ogromnych rozmiarach. Fotografie Amerykanów dumnie pozujących ze swoim okazem obiegły media społecznościowe.

Ale ryba! Nie do wiary, jakiego giganta wyciągnęli z wody
Złapany tuńczyk miał ogromne rozmiary (Facebook)

Do niezwykłego połowu doszło 17 kwietnia w Zatoce Meksykańskiej. Łódź była dowodzona przez kapitana Jake'a Matneya i miała na pokładzie jego rodzinę oraz kolegów Devina Sarvera i Jetta Tolberta. 160 mil morskich od brzegu Amerykanie natknęli się na olbrzymi okaz tuńczyka.

Złapanie ogromnej ryby było nie lada zadaniem. Załoga walczyła z nią przez 4 i pół godziny, zanim udało się ją wyłowić. Ogromny tuńczyk ważył ponad 377 kilogramów i mierzył ponad 3 metry. Niesamowity wyczyn odbił się szerokim echem w mediach społecznościowych.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Rybacy nie ukrywali ogromnego zadowolenia ze swojej zdobyczy. Amerykanom udało się ustanowić nowy rekord stanu Floryda, który nie został jeszcze oficjalnie zarejestrowany.

Devin Sarver zamieścił na Facebooku post, w którym pochwalił się złowieniem imponującego okazu. Opublikował również fotografie z portu.

Zobacz także: Kaczyński o kryzysie gospodarczym. Dworczyk tłumaczy
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić