Aleksander Kwaśniewski walczy z COVID-19. "Długotrwałe choróbsko"

59

Na początku lutego pojawiła się informacja, że Aleksander Kwaśniewski i jego żona są zakażeni koronawirusem. W jakim stanie są obecnie?

Aleksander Kwaśniewski walczy z COVID-19. "Długotrwałe choróbsko"
Aleksander Kwaśniewski (akpa)

Koronawirus nie oszczędza byłych prezydentów RP. Jakiś czas temu z COVID-19 walczył Bronisław Komorowski, a ostatnio pojawiły się informacje o tym, że zakażony jest również Aleksander Kwaśniewski. Jak obecnie się czuje?

Ciężko jest, bo to długotrwałe choróbsko. Jesteśmy świadomi, że skutki tej choroby będziemy odczuwać jeszcze bardzo długo. Ale myślimy, że najgorsze już za nami. Choć męczący kaszel wciąż nie pozwala normalnie funkcjonować, to przede wszystkim ustała gorączka - przekazał Kwaśniewski w rozmowie z "Super Expressem".

Państwo Kwaśniewscy nie zdołali uniknąć zakażenia

Jolanta Kwaśniewska wyjawiła w rozmowie z tabloidem, że cały czas bardzo mocno izolowała się razem z mężem. To jednak nie pozwoliło na uniknięcie zakażenia.

Do momentu, gdy nie przyszły dreszcze i gorączka, ja uważałam, że po prostu się przeziębiłam. Dopiero potem temperatura strasznie wzrosła i jednocześnie poczułam niemożliwe osłabienie - mówiła już wcześniej żona Aleksandra Kwaśniewskiego.
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić