o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Aldona Brauła
|

Szymon Chabior nie żyje. Dziennikarz miał 36 lat

111
Podziel się

Nie żyje dziennikarz Szymon Chabior - założyciel lokalnego portalu informacyjnego oswiecimskie24.pl. Powszechnie znany reporter zmarł nagle 16 lutego. Miał 36 lat.

Szymon Chabior nie żyje. Dziennikarz miał 36 lat
Szymon Chabior miał 36 lat. (Facebook)
bECTLzud

Szymon Chabior był powszechnie znanym i lubianym reporterem. Założył lokalny portal internetowy oswiecimskie24.pl, w którym pełnił także funkcje redaktora naczelnego i wydawcy.

Zwłoki dziennikarza znaleziono 16 lutego. Rodzina zawiadomiła policję, ponieważ nie mogła się z nim skontaktować. Funkcjonariusze przy pomocy ślusarza weszli do mieszkania i zastali w nim ciało. Obecnie trwa wyjaśnienie okoliczności zgonu.

bECTLzuf

"Kreatywny z pomysłami i planami na przyszłość"

Dziennikarz został pożegnany przez swoich przyjaciół, współpracowników i czytelników. Portal oswiecimskie24.pl, który działa w regionie od 2005 roku opublikował specjalną pożegnalną notę.

Zobacz także: Lawina zasypała ważną drogę w Utah. Nagranie świadka z jej zejścia z góry
Szymon Chabior miał 36 lat, był założycielem, wydawcą i redaktorem naczelnym naszego portalu. Zmarł nagle, pozostawiając pustkę w naszych sercach i redakcji - piszą współpracownicy zmarłego dziennikarza.
bECTLzul

Na Facebooku pojawił się m.in. wpis posła Marka Sowy, który wspomniał, że dziennikarza znał "od małego". Docenił jego pracę, zaangażowanie i podejście do życia. Poseł złożył także kondolencje najbliższym.

W Oświęcimiu Szymon był dobrze znany. Wszędzie go było pełno, zaangażowany w wiele inicjatyw. Był dziennikarzem, przedsiębiorcą i pełnym energii gościem. Prywatnie, to miłośnik dobrej kuchni, najlepiej przygotowanej przez siebie - napisał Marek Sowa.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bECTLzuG
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(111)
Hejoł
7 miesięcy temu
A kto to jest ten cały Sowa? ktoś znany?
WielkiKsiążęK...
7 miesięcy temu
Ja zapamiętałem jak relacjonował nabożeństwo pana Sowy przy drzewie w które uderzył samochód Pani Premier Beaty Szydło. Szkoda,że nie można wkleić zdjęć czy filmiku z tego wydarzenia. Wieczny odpoczynek
Grabarz
7 miesięcy temu
wyścig szczurów nie każdy wytrzyma stres życie w biegu adrenalina kredyty tyle jest do kupienia presja otoczenia ten ma to ten ma tamto śmieciowe jedzenie piweczko grilek
bECTLzuH
Koronaświrus
7 miesięcy temu
Ciekawe dlaczego on to zrobił...
rtyhu
7 miesięcy temu
w polsce przynajmniej jak przetransportują do szpitala to jest pomoc, a wusa przetransportują, moze i zrobią operację i wystawią długi rachunek.... sprzedaż samochodu to zazwyczaj minimum za pomoc chorym
matio007
7 miesięcy temu
Wieczne odpoczywanie racz mu dać, Panie.Amen
Zdzisek.,
7 miesięcy temu
Czyżby znowu ktoś uruchomił zbiorowego samobójcę?
wujo
7 miesięcy temu
covid ? niesądze.
covid
7 miesięcy temu
Ciekawe czy się wcześniej zaszczepił ?
gosc
7 miesięcy temu
Wieczny odpoczynek racz Dać mu Panie. Kondolencje. Modlitwa
gosc
7 miesięcy temu
Lock-down kiedy będzie. Niemcy tak zrobili -ludzie muszą odpocząć od kontaktu z wirusem. Coraz więcej chorych .Powinno być zamknięte punkty usługowe tak jak w kwietniu . Bez przesady ludzie jak maszyny do roboty w czasie pandemia dbajmy o ludzi. Ludzie na cały rok biorą urlopy i jest dobrze. Pieniądze nie są najważniejsze
elina8778
7 miesięcy temu
Ludzie, zróbcie sobie choć raz na dwa lata badanie pod kątem tętniaka aorty. On może nie dawać żadnych(!) objawów, a jak pęknie to nie ma ratunku. Wykryty wcześniej jest w 80% wyleczalny.
Zero
7 miesięcy temu
A to nie byli ci fachowcy co sorzarli LEOERA.
bECTLzuz
Patriota
7 miesięcy temu
współczuje ale nie lubię zarośniętych
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić