Ambulans jechał z pacjentką. Zatrzymał się dopiero na latarni

7

Na jednym z rond w Bydgoszczy doszło do zderzenia samochodu osobowego z ambulansem przewożącym pacjentkę. Na miejscu zdarzenia interweniowały służby ratunkowe.

Ambulans jechał z pacjentką. Zatrzymał się dopiero na latarni
Karetka pogotowia rozbiła się na rondzie (Facebook, Bydgoszcz 998)

O niebezpiecznym zdarzeniu poinformował fanpage Bydgoszcz 998 na Facebooku. Do wypadku doszło około godziny 9:00 na rondzie Fordońskim w Bydgoszczy. Samochód osobowy marki volkswagen zderzył się tam z karetką pogotowia.

Na miejscu zdarzenia interweniowały służby ratunkowe. W jadącej na sygnale karetce pogotowia znajdowała się pacjentka. Siła uderzenia była tak duża, że rozbity ambulans zatrzymał się dopiero na słupie latarni, a volkswagen o mały włos nie wpadł siłą rozpędu na chodnik z pieszymi.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Nie wiadomo, w jaki sposób doszło do wypadku ambulansu. Policjanci z wydziału ruchu drogowego ustalają winnego. Kierowca volkswagena oraz pacjentka przewożona karetką zostali zebrani przez ratowników do szpitala na badania. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

To już drugi w ciągu ostatnich dwóch tygodni wypadek z udziałem ambulansu w Bydgoszczy. Do pierwszego zdarzenia doszło 4 listopada na oddalonym o zaledwie półtora kilometra skrzyżowaniu. Winę za zderzenie poniósł wtedy kierowca karetki, która nie przewoziła pacjentów. Do szpitala z obrażeniami trafił wtedy jeden z ratowników.

Zobacz także: Dziennikarz zapytał o najnowszy sondaż. Takiej odpowiedzi się nie spodziewał
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić