Andrzej Duda porzucił TikToka. Ujawniono powód

167

Nie trwała długo przygoda Andrzeja Dudy z TikTokiem. 8 kwietnia prezydent opublikował ostatnie wideo na swoim koncie w aplikacji. Powodem, dla którego prezydent porzucił TikToka, miały być negatywne opinie na jego temat.

Andrzej Duda porzucił TikToka. Ujawniono powód
Andrzej Duda (PAP, Radek Pietruszka)

Andrzej Duda nie jest już aktywny na TikToku. Można przeczytać o tym w poniedziałkowym wydaniu "Rzeczpospolitej". Powodem decyzji miała być negatywna ocena aplikacji przez ABW. Dodatkowym czynnikiem były obawy przed rozdrażnieniem Amerykanów. Prezydent USA Donald Trump chce zdelegalizować aplikację na terenie Stanów Zjednoczonych. Jego zdaniem jest ona wykorzystywana do siania dezinformacji.

Przygoda prezydenta Dudy z TikTokiem nie trwała długo. Rozpoczęła się 30 marca, a zakończyła 8 kwietnia. Na koncie głowy państwa pojawiły się zaledwie dwa filmiki. Pierwszy z nich dotyczył powitania obserwujących i zaproszenia ich na turniej gier komputerowych, a w drugim Andrzej Duda namawiał do kupowania polskich produktów i wspierania naszej gospodarki.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Andrzej Duda na TikToku

Konto, choć skromne, cieszyło się dużą popularnością. Obserwowało je ponad 400 tysięcy osób. Jedyne dwa filmiki opublikowane przez prezydenta zostały obejrzane niespełna 8 milionów razy. Aplikacja TikTok jest bardzo popularna wśród młodzieży.

Zobacz także: Ważna uroczystość Andrzeja Dudy. Jarosław Kaczyński przyszedł spóźniony
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić