Ewelina Kolecka
Ewelina Kolecka| 

Dziękowali za wybór Dudy na prezydenta. Specjalna msza w Wyszkowie. Zapraszało PiS

249

W niedzielę 9 sierpnia w województwie mazowieckim miała miejsce specjalna msza z okazji niedawnych wyborów prezydenckich. W trakcie uroczystości wierni modlili się za Polskę oraz dziękowali za wybór Andrzeja Dudy na stanowisko głowy państwa.

Dziękowali za wybór Dudy na prezydenta. Specjalna msza w Wyszkowie. Zapraszało PiS
W Wyszkowie odprawiono mszę dziękczynną za wybór Andrzeja Dudy na prezydenta (Getty Images, Avalon_Studio)

Informację o mszy świętej zamieścił minister cyfryzacji Marek Zagórski. Na uroczystość zapraszał oddział Prawa i Sprawiedliwości w Wyszkowie. Do udziału w wydarzeniu zachęcał również wiernych ksiądz Kustosz Sanktuarium Świętej Rodziny w Wyszkowie.

Msza dziękczynna za wybór Andrzeja Dudy na prezydenta

Msza święta miała miejsce w niedzielę o godzinie 12:00 w Sanktuarium Świętej Rodziny w Wyszkowie. Z treści opublikowanego przez PiS Wyszków zaproszenia wynika, że odprawiał ją ks. biskup Janusz Stepnowski – obecny ordynariusz diecezji łomżyńskiej.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Ostatecznie Marek Zagórski nie był w stanie dotrzeć na mszę. W imieniu posła pojawiły się na niej radna powiatu ostrowskiego Justyna Pętkowska oraz przewodnicząca rady powiatu ostrowskiego Dorota Subda. Po zakończeniu uroczystości zgromadzeni zapalili znicze i złożyli kwiaty przy sąsiadującym z budynkiem kościoła pomniku.

Bardzo dziękuję za Waszą obecność oraz złożenie także w moim imieniu wieńca pod pomnikiem poświęconym bohaterom walczących o wolność ojczyzny. Dziękuję również PiS Wyszków za zaproszenie. Niech żyje Polska‼ – napisał Marek Zagórski na Facebooku.
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Zobacz także: Zobacz też: Maseczki obowiązkowe również w kościele? Jest odpowiedź
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić