Bartłomiej Nowak
Bartłomiej Nowak| 

Andrzej Duda "przyłapany" na siłowni. Trenował w Białym Domu

76

Andrzej Duda przybywa aktualnie w Waszyngtonie na szczycie NATO. W wolnej chwili polski prezydent postanowiła doszlifować formę. W towarzystwie szefa swojego gabinetu Marcina Mastalerka i redaktora naczelnego "Faktu" Michała Wodzińskiego wybrał się na siłownię w Białym Domu.

Andrzej Duda "przyłapany" na siłowni. Trenował w Białym Domu
Andrzej Duda przyłapany na siłowni. Prezydent trenował w Białym Domu (Facebook, via Getty Images)

Prezydent Andrzej Duda budzi zainteresowanie mediów i opinii publicznej. Każdy jego ruch jest skrupulatnie obserwowany. Zazwyczaj są to oficjalne obowiązki i wystąpienia. Tym bardziej zainteresowanie budzą obrazki "po godzinach".

Andrzej Duda lubi aktywność fizyczną. Już tradycją stało się, że media w okresie zimowym informują o corocznym wypadzie prezydenta na narty. Od jakiegoś czasu Andrzej Duda coraz częściej zagląda na siłownię. 

Podczas szczytu NATO w Waszyngtonie, mimo natłoku obowiązków, prezydent znalazł czas na podszlifowanie formy. Duda wybrał na salę treningową w Białym Domu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: 13 miliardów złotych obrotów. Zaczynał od pożyczki na dostawczaka
W Waszyngtonie panują właśnie iście tropikalne upały. Gdyby nie to, zapewne Duda wybrałby się na jogging tak, jak w czasie ostatniej wizyty. Teraz jednak warunki pogodowe są co najmniej niesprzyjające. Dlatego postawił na ćwiczenia we wnętrzach - podaje dziennik "Fakt".

Z materiału wideo opublikowanego w internecie widać, jak prezydent w pocie czoła wykuwa formę.

Andrzejowi Dudzie w ćwiczeniach towarzyszyli też ochroniarze z Secret Service i Służby Ochrony Państwa. Z materiału wideo można wnioskować, że prezydent postawił na Full Body Workout, czyli trening całego ciała.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić