o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Karolina Woźniak
|

Anglia. Mieszkańcy Peak District oburzeni. Motocykliści nie przestrzegali zasad dystansu społecznego

3
Podziel się

Mieszkańcy Matlock Bath w Peak District są oburzeni postawą motocyklistów. Na zdjęciach, które zrobiono podczas ostatniego weekendu, większość osób zajadała się rybą i frytkami ignorując zasady dystansu społecznego.

Anglia. Mieszkańcy Peak District oburzeni. Motocykliści nie przestrzegali zasad dystansu społecznego
(Instagram)
bECsKzGt

Steve Manion, mieszkaniec Matlock Bath, przyznał, że na ulicy był jeden motocyklista obok drugiego. Nie dało się nie przechodzić nie dotykając innych. 30-latek powiedział, że to było "obrzydliwe".

Mieszkańcy Peak District oburzeni. Motocykliści nie przestrzegali zasad dystansu społecznego

Były grupki ludzi ocierających się o siebie, jedzących lody i jedzących rybę z frytkami. Nikt nie trzymał się dystansu społecznego. Z pewnością nie przestrzegali żadnych wskazówek rządowych - dodał.

bECsKzGv

Jak relacjonuje, nikt nie miał ubranej maski ochronnej, a ci, którzy mieli kominy, zdjęli je tuż po zejściu z motocyklu. Co ciekawe, na miejscu byli funkcjonariusze policji, ale nie zwrócili nikomu uwagi i nie interweniowali w sprawie nieprzestrzegania zasad.

bECsKzGB

Przewodniczący Rady Parafialnej w Matlock Bath, Peter Baranek, powiedział, że "mieszkańcy Matlock Bath proszą każdego, kto myśli o podróży do tej uroczej wioski, żeby przemyśleć to dwa razy". Dodał, że każdy, kto przyjeżdża do miasta,powinien szanować zasady, które tu obowiązują.

Ludzie którzy spotykają się z innymi, powinni zachować odstęp 2 metrów i mieć ubrane maseczki ochronne. W Wielkiej Brytanii liczba osób zakażonych koronawirusem wynosi 244 tysiące. Zmarło 34 646 osób.

Zobacz także: Galerie handlowe niczym outlety. "Już dawno pożegnaliśmy się z dodatnim wynikiem finansowym"

bECsKzGC

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bECsKzGW
KOMENTARZE
(3)
Anna 1974
rok temu
Byłam wczoraj.Cale rodziny siedzące z dziećmi obok siebie, młodzież rozłożona na chodnikach, wierzcie to nie byli motocykliści...
Lala666
rok temu
Żal mi takich ludzi... Dotykanie, przechodzenia obok innych jest obrzydliwe... Bo rybę jedli bez maski i to było straszne... To, co zrobiły media siejąc panikę, doprowadziło do tego, że aspołeczni psychopaci przestawiani są jako rozsądne osoby i ich lęki przedstawiane jako norma. Wprowadzone ograniczenia doprowadziły do rozpadu więzi społecznych. Wystraszenie starszych ludzi zamknęło ich w domach, gdzie tracą resztę odporności i siedząc przed telewizorem tracą sprawność - w pewnym wieku trzeba się ruszać - po kilku miesiącach zamknięcia część z nich już nigdy nie wyjdzie z mieszkania. Wystraszono młodych, że "przez nich" (bo mogą przechodzić koronawirusa bezobjawowo) mogą umrzeć ich rodzice czy dziadkowie i każdy siedzi zamknięty w swojej klatce, zdany na przekaz mediów, bez możliwości czerpania wiedzy z doświadczenia poprzednich pokoleń. Ludzie omijają siebie na ulicy, dzielą zamiast jednoczyć. To jest najstraszniejsze w tym wszystkim, a nie 900 zmarłych w Polsce, skoro z powodu innych chorób w tym czasie umarło wielokrotnie więcej. Jest takie przysłowie "Dziel i rządź". Pozdrawiam motocyklistów i przedsiębiorców potraktowanych gazem przez państwową policję.
Lekaż
rok temu
Jakiś spanikowany leming powiedział że to bylo obrzydliwe.pewnie wierzy w wirusa.ja nie wierzę i luise w tłum.
bECsKzGX
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić