aktualizacja 

Anna Lewandowska pokazała CV. Robi nim furorę na LinkedIn

71

Anna Lewandowska już wielokrotnie udowodniła, że jest utalentowaną bizneswoman. Nic dziwnego, że żona Roberta Lewandowskiego postanowiła dołączyć do platformy, która zrzesza osoby dążące do zdobycia nowych kontaktów zawodowych. Profil Anny Lewandowskiej w serwisie LinkedIn od samego początku cieszy się olbrzymią popularnością.

Anna Lewandowska pokazała CV. Robi nim furorę na LinkedIn
Anna Lewandowska postanowiła dołączyć do grona użytkowników platformy LinkedIn (AKPA, AKPA)

Obecność Anny Lewandowskiej w serwisie LinkedIn wzbudził niemałe poruszenie. Jej konto jest chętnie odwiedzane nie tylko przez osoby, które są zainteresowane współpracą biznesową, ale przede wszystkim przez fanki oraz fanów.

Anna Lewandowska założyła LinkedIn. Co znajdziemy na profilu trenerki?

Anna Lewandowska nie kazała długo czekać na pierwszy wpis na LinkedIn. Popularna trenerka przywitała się z innymi użytkownikami portalu społecznościowego i wyjaśniła, dlaczego w ogóle zdecydowała się na dołączenie do ich grona.

Tutaj mnie jeszcze nie było, a ponieważ LinkedIn jest naprawdę ważną platformą do komunikacji w biznesie - postanowiłam to nadrobić. Tak więc witam się z Wami wszystkimi i mam nadzieję, że będziemy dla siebie wzajemnie źródłem ciekawych zawodowych inspiracji! - napisała Anna Lewandowska na LinkedIn.
Zobacz także: Zobacz też: Anna Lewandowska pozbawia córki prezentów! "Babcie mają prawo rozpieszczać wnuki"

Trenerka przyznała, że zdaje sobie sprawę z tego, jak postrzega ją większość Polek i Polaków. Podkreśliła jednak, że nie jest wyłącznie "żoną swojego męża", lecz posiada bogate doświadczenie zawodowe i liczne osiągnięcia. Była m.in. mistrzynią świata w karate tradycyjnym. Dodatkowo jest związana aż z sześcioma biznesami!

Domyślam się, że większość z Was kojarzy mnie przede wszystkim jako żonę zdolnego piłkarza. To prawda. Niektórzy też pewnie znają mnie jako trenerkę fitness, byłą mistrzynię świata w karate tradycyjnym. I to również prawda. Ale w mojej historii jest też druga, bardziej biznesowa strona medalu i właśnie z tej strony chciałam się Wam dziś przedstawić – wyjaśniła Anna Lewandowska na LinkedIn.

Anna Lewandowska opublikowała również pełną listę swoich biznesów. Są to: Foods by Ann, Levann, Healthy Center by Ann, Diet & Training by Ann, Phlov by Anna Lewandowska, SuperMenu by Anna Lewandowska. Żona Roberta Lewandowskiego oferuje m.in. suplementy diety, porady w zakresie treningów, produkty spożywcze czy kosmetyki.

Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić