Apel bezdomnego pana Tomasza z Trójmiasta. Szuka dzieci

176

Pan Tomasz jest osobą bezdomną i żyje w Trójmieście. Mężczyzna za pomocą jednej z użytkowniczek YouTube nagrał krótki filmik, w którym mówi, że szuka kontaktu ze swoimi dziećmi, które mieszkają za granicą.

Apel bezdomnego pana Tomasza z Trójmiasta. Szuka dzieci
Pan Tomasz szuka kontaktu z córką i synem. (YouTube)

Jedna z użytkowniczek platformy YouTube zamieściła krótkie nagranie, w którym bezdomny pan Tomasz zwraca się do córki i syna, których próbuje odnaleźć. Pan Tomasz żyje w Trójmieście i nocuje w garażu.

Kobieta nagrywająca filmik poznała pana Tomasza przy okazji Strajku Kobiet, kiedy podszedł do ludzi z megafonem i zaapelował o pomoc dla osób bezdomnych, które mogą nie przeżyć zimy. Mężczyzna dodał, że niedawno zamarzł jego kolega.

Pan Tomasz poszukuje córki Oli i syna Łukasza. Oboje żyją za granicą. Z panem Tomaszem można skontaktować się pod numerem: 504 978 184. Bezdomny pan Tomasz chciałby znaleźć pracę i mieć miejsce do życia.

Ola nazywasz się, mieszkasz we Francji, nie wiem w jakim mieście, ale mieszkałaś kiedyś w Morbachu w Niemczech. Do ciebie też mówię Łukaszu, mieszkasz w Morbachu, ojciec was poszukuje - apeluje w nagraniu pan Tomasz.
Zobacz także: Pan Tomasz, bezdomny z Trójmiasta, szuka kontaktu z rodziną
Zobacz także: Bezdomni w dobie pandemii. Zdzisław Mac mówi, jak rząd powinen im pomóc
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić