o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
KLS
|

Apel menedżera Krzysztofa Krawczyka: Nie lansujcie się na jego grobie

22
Podziel się

Andrzej Kosmala opublikował w mediach społecznościowych wpis, w którym odniósł się wypowiedzi Mariana Lichtmana o Krzysztofie Krawczyku. Według menedżera artysty kompozytor usiłuje wypromować się na śmierci wokalisty.

Apel menedżera Krzysztofa Krawczyka: Nie lansujcie się na jego grobie
(AKPA)
bECWRCUR

Menedżer Krzysztofa Krawczyka zamieścił na swoich mediach społecznościowych głośny apel. Andrzej Kosmala w swoim Facebookowym wpisie przytoczył słowa żony Krzysztofa Krawczyka, które skierowała do Mariana Lichtmana podczas pogrzebu.

Nie chcę zakłócać ciszy pogrzebowej, ale Marian Lichtman dobrze wie, dlaczego żona na pogrzebie mu powiedziała: zjeżdżaj, robisz wszystko, by zarobić na śmierci mego męża. Od kilku miesięcy z naciskiem na ostatnie dni wydzwania po redakcjach z ofertą wywiadów. Na pogrzebie rozpychał się by kamera i aparaty fotograficzne jego ujmowały. W ten sposób leczy swoje kompleksy. Jest w zmowie z tzw. freelancerem Sylwią Gałecką, która roznosi po gazetach zmyślone rewelacje o Krzysztofie Krawczyku, jego żonie i synu. Nie lansujcie się poprzez deptanie grobu Wielkiego Artysty! - czytamy we wpisie.
bECWRCUT

Walka na oświadczenia

Kosmala tłumaczy, dlaczego zdecydował się zamieścić wpis.

bECWRCUZ
Nie umieściłbym tego wpisu gdyby nie tamto oświadczenie Lichtmana. Trzeba być jak bęben głucho brzmiący, mieć niezwykłe poczucie własnej wartości, żeby żona w momencie tragicznej walki o życie męża i jego śmierci nie miała innych problemów jak dzwonienie do Lichtmana - tłumaczy.

Pod wpisem zaroiło się od komentarzy fanów Krzysztofa Krawczyka. Andrzej Kosmala wdawał się z nimi w dyskusję, niekiedy nie przebierając w słowach, m.in. określił Lichtmana "wyjątkowo podłym człowiekiem".

On prowokuje na każdym kroku. On ma kompleks Krzysztofa, bo jemu jednemu udało się zrobić karierę, zawiść Lichtmana jest nieprawdopodobna. Wielokrotnie mówił Krzysztof do mnie i do żony: nigdy nie wierzcie w to co mówi dzisiaj Maniuś, bo jutro i tak się wyprze! Przysyła smsy, że Polska nas zniszczy - wspomina menedżer Krawczyka.
bECWRCVa

Perkusista Trubadurów wyznał "Pomponikowi", że ma żal do Ewy Krawczyk. Chodzi o to, że żona artysty nie powiadomiła go osobiście o śmierci Krzysztofa.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bECWRCVu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(22)
Fałsz
5 miesięcy temu
Kosmala to Ty jesteś podłym człowiekiem i lansujesz się na Krawczyku..po co to zdjęcie z całowaniem ..trumny...już wymyśliłeś z ewunją jak ma wyglądać pomnik.. To zapłać za ten pomnik..przyjacielu...A nie już zebrzesz..
sawa
5 miesięcy temu
Nie rozumiem tego zawirowania. Przecież p. Lichtman występował z K. Krawczykiem w Trubadurach. Spędzili razem kilka lat. Ma prawo wspominać.
gościówa
5 miesięcy temu
Napisze tylko jedno. Niedawno byłam na pogrzebie wujka. Moje kuzynki tak płakały,że były czerwone i zapuchnięte od płaczu, ale nikt się na trumnę nie rzucał. To takie małe/duże różnice!!!!
bECWRCVv
gość
5 miesięcy temu
Jeśli tak sie odezwała na pogrzebie, do do niej bardzo podobne!!Żenada do kwadratu!
Aaaaa
5 miesięcy temu
Miał wcześniej swe żony i na pewno kochał,inaczej by się nie ożenił,z drugą syna,jedynego syna i dziecko powinno być najważniejsze,a nie odsunięty na boczki tor.dobrze że lichman jest za synem krzysztofa Krawczyka,bo miejsce jedynka powinno być przy ojcu,jego trumnie.a lądowały się jakieś przybrane dzieci,wstyd.
gość
5 miesięcy temu
Błąd nawet w tytule art- menadżerka??!!
Alllaa
5 miesięcy temu
Wstyd jak można się tak zachowywać po pogrzebie...brak słów pan Krzysztof w grobie się przewraca.
Żałosne
5 miesięcy temu
Dobrze odpisał ten litchman on stracił przyjaciela a on pieniądze ja bym takiego człowieka ubiła na zbity pysk jaki to menadżer jeżeli mają coś na sumieniu i nie mają się kogo przytrzepic to niech najpierw spojrzy na sobie i swoją żonkę a ta wielka wdowa Ewa co ona prezentuje dość że zabrała synowi Krawczyka rodzinę i ojca to jeszcze śmie takie rzeczy na pogrzebie pieprzyć sama by się wstydziła te cyrki które odstawiała były na pokaz bo telewizja...żałosne sama żyje kosztem zmarłego męża myślała że dostanie wszystko a tu popatrz zonk niesamowity chatę sprzeda zawinie marna emeryturę i wyjedzie....
Pokory prosze
5 miesięcy temu
Panie kosmala, Pan też się lansuje
Fanka
5 miesięcy temu
CHYBA NAJLEPIEJ MILCZEĆ - Odszedł wielki artysta, niech bliscy mają czas na żałobę. Ból po stracie męża i przyjaciela jest przykry, tego bólu czas nie uleczy, trzeba nauczyć się żyć bez Krzysztofa Krawczyka tak żonie, synowi, jak i rodzinie i przyjaciołom. Cześć jego pamięci! Niech odpoczywa w spokoju!
Zuzia57
5 miesięcy temu
Cz Kosmala ma zapisane w spadku, że po śmierci Krawczyka ma wyłączność wypowiadania się na temat życia Krawczyka? Czy też dążył jeszcze za życia do wydziedziczenia juniora? Czyżby przed nami jeszcze żal i pretensje do Morawieckiego, że nie powinien wpuścić Lichtmana na pogrzeb Krawczyka? Jest dla mnie zrozumiałe dlaczego zrobiona dla Krawczyka pogrzeb państwowy. Panie Kosmala bo na taki pogrzeb może każdy przyjść i nikt nie będzie tu oskarżał za śmierć Morawieckiego czy Glińskiego czy kogoś innego. A dlaczego Pan z żoną stał na świeczniku, taki wszystkowiedzący, opłakujący i nie zaproponował Pan bratu i synowi Krawczyka miejsca przy trumnie?
Nika
5 miesięcy temu
Matko co Ci ludzie wyprawiają? Lepiej być biedakiem przynajmniej po śmierci masz święty spokój.
Krid
5 miesięcy temu
O cotu chodzi ludzie dajcie spokuj..
bECWRCVn
Gosc
5 miesięcy temu
Dajcie spokój jego duszy.Zyl jak chciał jego wybór. Głos przepiękny,piosenki też. Sprawy prywatne każdy ma swoje.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić