oprac. Anna Wajs-Wiejacka| 

Apelują do mieszkańców, ludzie w szoku. Tylko zobaczcie, o co chodzi

111

Ogłoszenia wywieszane na klatkach schodowych już nie raz wywoływały spore poruszenie w mediach społecznościowych. Nie inaczej jest w przypadku apelu, na drzwiach jednej z klatek bloku przy ulicy Strzegomskiej 254 we Wrocławiu. Spółdzielnia Mieszkaniowa Metalowiec zaapelowała do lokatorów o "niewyrzucenie kału przez okno". Mieszkańcy nie widzą problemu...

Apelują do mieszkańców, ludzie w szoku. Tylko zobaczcie, o co chodzi
Poprosili lokatorów, żeby "nie wyrzucali kału przez okno" (Facebook)

"Administracja osiedla w imieniu mieszkańców z ul. Strzegomskiej 254 uprzejmie prosi o niewyrzucanie kału przez okno" - z takim apelem do mieszkańców zwróciły się władze Spółdzielni Mieszkaniowej Metalowiec. Ogłoszenie pojawiło się na bramie bloku przy ulicy Strzegomskiej 254 we Wrocławiu. Temat wywołał ożywioną dyskusję w sieci, ale także wśród mieszkańców rzeczonego bloku.

Rozmawialiśmy, o tym w gronie sąsiadów, ale nikt z nas nigdy ze wspomnianym problemem się nie spotkał. Nikt nic takiego nie zgłaszał. Wszyscy mamy toalety w domach, może tu chodzi o niesprzątanie po psie? - dywagował w rozmowie z "Gazetą Wrocławską" jeden z mieszkańców osiedla.

Lokatorzy bloku są zaskoczeni, że ogłoszenie dotyczące tak oczywistej rzeczy, znalazło się na drzwiach tylko jednej klatki. "Kartka wisi tylko na tych jednych drzwiach. Nie ma czegoś podobnego w sąsiednich bramach" — dodał mieszkaniec.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Otwarcie Shein w Polsce. Kolejki przed kontrowersyjnym sklepem

Internauci komentują ogłoszenie. Problem faktycznie istnieje?

Treść ogłoszenia dość szybko zyskała rozgłos w sieci. Pod zdjęciem apelu zaroiło się od komentarzy. Wielu internautów podchodzi do sprawy z dużym dystansem i przymrużeniem oka. Jeden z komentujących stwierdził, że "gdzieś tam mu się o uszy obiło, że cofamy się jako cywilizacja… ale nie sądził, że aż tak".

"To przebiło wszystko…" - stwierdziła kolejna z komentujących wpis osób. Przykład innej internautki dowodzi, że apel administracji może nie być całkiem pozbawiony sensu i przyczyn. "Nie tylko na tym osiedlu dzieją się takie cyrki. U mnie też to się dzieje... I jeszcze wylewają mocz przez okna" - napisała.

Trwa ładowanie wpisu:facebook
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić