o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
JKM
|

Apokaliptyczna chmura nad miastem. Grad wielkości piłek tenisowych

29
Podziel się

Mieszkańcy obwodu jarosławskiego zaobserwowali w sobotę niecodzienne zjawisko pogodowe. Region nawiedziła potężna burza. Przyniosła opady gradu wielkości piłek tenisowych.

Apokaliptyczna chmura nad miastem. Grad wielkości piłek tenisowych
Jarosław nawiedziła ogromnych rozmiarów burza (VK, Aleksandra Sawieljewa)
bEiLweOJ

Monstrualnych rozmiarów komórkę burzową uchwycono nad miastem Jarosław w Rosji. Chmura miała wysokość ponad 15 kilometrów. Zdjęciami w mediach społecznościowych podzielił się Klub Miłośników Meteorologii.

Monstrualna chmura burzowa nad Jarosławem. Potężne opady gradu

Jak poinformowano, chmura stropowa związana była z silną superkomórką burzową. Spadł także grad o średnicy od 7 do 8 centymetrów.

bEiLweOL

Tornado nawiedziło rosyjskie miasto. Ulice zamieniły się w rwące potoki

Jak donoszą lokalne media, opady spowodowały małą powódź na ulicach Jarosława. Wiele dróg zostało zalanych i stało się nieprzejezdnych. Chmura burzowa dosyć szybko przeniosła się jednak w kierunku Rybińska.

bEiLweOR

Obejrzyj także: Burza nad Hawajami. Niesamowite, co nagle zobaczyli na niebie

bEiLweOS
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEiLwePm
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(29)
Bella
miesiąc temu
Jedyna logiczną odpowiedź na te zjawiska będzie wiedział Rydzyk czyli ze ludzie są źli i pan Bóg was kara amen.
myslacyinacze...
miesiąc temu
Ja tam nic nie mówie , ale albo pogoda , albo Stwórca uwzieli się na rejony gdzie prym wiedzie PiS . Najpierw Wodzisław teraz Jarosław, Prokuratura powinna to wyjaśnić
Bociek
miesiąc temu
Chmura ta, to tzw. funnel cloud. Gdyby zeszła aż do powierzchni ziemii, stała by się tornadem (lub po polsku trąbą powietrzną).
bEiLwePn
Nemeczek
miesiąc temu
Uwielbiam takie widoki na niebie. Chmury tworzą niesamowite obrazy
Adelajda
miesiąc temu
Grad ugniatał rękami żeby był większy info z pierwszej ręki
ABC
miesiąc temu
Nie ten Jarosław, ale nadzieję trzeba mieć, że burza dotrze gdzie trzeba :)))
ZOSIA
miesiąc temu
To jest początek zła jakiego dopuszczają się ludzie goniac za bogactwem wycinanie lasów zasypywanie ziemię chemią chandelśmieciami bo na tym można bić miliony następnie podpalić miliony w kieszeni winnych nie ma RZĄDZĄCY nic nie robią bo sami czerpią zyski i tak świat zbliża się mu upadkowi
9999
miesiąc temu
A ja na radarze meteo w 1975 roku widziałem cumulonimbusa (zwanego inaczej z racji kształtu kowadłem albo bambusem) o wysokości 17 km. Chmura przeszła nad Tczewem. Z opowiadań kolegów którzy w tym czasie byli w Tczewie, mało brakowało a miasto by sypnęło.
Plastuś
miesiąc temu
Taka chmura powinna zawisnąć nad ul. Wiejska i bombardować wszystkich, którzy tam wchodzą i wychodzą.Z taką różnica, że grad powinien być wielkości arbuzów.A najlepiej gdyby chmura była radioaktywna...!
Krzysztof
miesiąc temu
Nic dodać nic ująć... W ostatnich czasach pokazują nam jak potrafią manipulować pogodą... Coraz więcej ludzi wkoncu otwiera oczy jak widzi co się dzieje na niebie i za jaką sprawą... Powoli kazda z teorii spiskowych staje się prawda.... Pozdrawiam wszystkich co dalej nie wierzą....
Plastuś
miesiąc temu
Jak widać na zdjęciu, parking taki sam jak u mojej babci pole za stodolą... Ah ten kochany KrajRad od, wieków bez zmian...!
Manolo
miesiąc temu
Niech przestaną tam grzeszyć bo wszyscy przez nich zginiemy !!!!!!
gabi
miesiąc temu
geoinzynieria
bEiLwePf
Do jury 2
miesiąc temu
Głowa pana Kaczyńskiego jest duża, bo mieści się w niej spory, dobrze funkcjonujący mózg. W twojej główce, jak widać, niestety się nie zmieścił. Szkoda, bo to ważny narząd.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić