Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
MMC
|

Artystka oskarżona o satanizm. Broni jej duchowny

3
Podziel się:

Anna von Hausswolff miała zagrać koncert w Paryżu, jednak jej występ został odwołany przez księdza. Ten sam ksiądz wytłumaczył zajście i stanął w obronie pochodzącej ze Szwecji artystki.

Artystka oskarżona o satanizm. Broni jej duchowny
Szwedzka artystka oskarżona o satanizm. Broni jej ksiądz (Instagram)

Anna von Hausswolff to organistka i wokalistka pochodząca ze Szwecji. Wyruszyła w trasę koncertową, podczas której grała przede wszystkim w kościołach. Jednak jej występ w Paryżu spotkał się z niemałymi utrudnieniami.

Wierni zebrali się, by uniemożliwić jej występ. Artystkę oskarżono o satanizm, a sam koncert w końcu odwołano z powodu nacisków fundamentalistycznych katolików. Poszło przede wszystkim o utwór "Pills", gdzie padają słowa "kochałam się z diabłem". Ksiądz z kościoła Saint-Eustache, gdzie miała wystąpić, wytłumaczył zajście.

Muzyka Anny von Hausswolff nie jest satanistyczna – powiedział ks. Yves Trocheris
Jej muzyka broni zarówno żywych kwestii praw kobiet, jak i szkód wyrządzonych środowisku - zaznaczył.

Organizatorzy eventu szukali alternatywnego miejsca. Ostatecznie Szwedka wystąpiła w kościele protestanckim niedaleko Łuku Triumfalnego. Uczestników koncertu poproszono, aby nie podawali nazwy kościoła ani jego lokalizacji, ale wyjaśniono, że nie jest to kościół katolicki.

Sama minister kultury Roselyne Bachelot określiła protestujących jako "wojujących ekstremistów" i powiedziała, że ​​jej zespół rozmawiał z organizatorami wydarzenia stawiając się po ich stronie. Zastępca burmistrza Paryża Frédéric Hocquard opublikował zdjęcia z wydarzenia. Poinformował jednocześnie o tym, że mimo utrudnień - odbyło się.

Ja i kościół pracujemy razem, a nie przeciwko sobie. To zadziałało bardzo dobrze, obie strony są szczęśliwe - napisała na Instagramie Anna von Hausswolff.
Zobacz także: Owsiak o Radiu Maryja. Takich słów można było się spodziewać
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(3)
Abaddon
4 miesiące temu
Satanizm jest nielegalny???? Od kiedy :)
Emerytka
6 miesięcy temu
Laska powiedziała prawdę. Najlepsza metoda sprzedania duszy diabłu dająca złudzenie, że się dudzy nie sprzedało wiedzie przez makiawelizm cel uświęca środki i cel przsyłania cały świat i wszystko oraz zarzucanie komuś obsesji gdy yen ci powie, że coś odjęło ci łeb i przysłoniło cały świat oraz ataki, gdy ktoś będzie chciał ci uświadomić zeiązek pomiędzy czymś (np chęć bogactwa, posiadanie wnóka, kariera itd) a kołopotami wynikającymi z tego czego chcesz. I po trzecie chcieć czegoś i dążyć do tego oraz mieć to za wszelką cenę, nieważne jakie skutki ty i inni ludzie z tego powodu poniosą oraz bycie ślepym poprzez nue widzenie związku pomiędzy tym co chcesz a kłopotami wynikającymi z tego powodu połączona z zarzucaniem obsesji i atakiem na tego, kto stara się żeby drugi zauważył, że coś całkowicie odjęło mu rozum, przysłoniło mu cały świat oraz żeby zauważył związek między czymś oraz posuadaniem tego za wszelką cenę a wynikających z tego problemów. Takiemu człowiekowi, któremu cel przysłania cały świat itd podpisanie cyrografu to podpisanie listonszowi formularza, że odebrało się przysłaną pocztą umowę którą się pidpisało! Np narkoman, który dla zaspokojenia swoich głodów narkotykowych zrobi wszystko i narkotyki przysłonią mu cały świat. Kujonka w szkole, o której się mówi, że sprzedałaby dudzę diabłu żeby dostać piątję i przypodobać się nauczycielom. Sprzedać duszę diabłu oznacza, że dla kogoś cel uświęca środki i nieważne jakie on i inni będą ponosić konsekwencje oraz jakie później będą problemy ważne żeby cel był osiągnięty oraz że cel przysłania komuś cały świat!
Emily rose
6 miesięcy temu
Moim zdaniem artystka została opętana. To znaczy jej duszę przejęły najgorsze demony świata.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić