Atak na stacji benzynowej w Żabnie. Agresor już w rękach policji

10

Policjanci z Komisariatu Policji w Żabnie zatrzymali mężczyznę, który na stacji benzynowej rzucił się z maczetą na kierowcę bmw. Mężczyzna usłyszał zarzut uszkodzenia mienia, do którego się przyznał. Grozi mu do 5 lat wiezienia.

Atak na stacji benzynowej w Żabnie. Agresor już w rękach policji
Policjanci z Komisariatu Policji w Żabnie zatrzymali mężczyznę, który na stacji benzynowej rzucił się z maczetą na kierowcę bmw. (YouTube, Stop Cham)

Niebezpieczny incydent miał miejsce 23 października br. na stacji benzynowej w Żabnie (woj. małopolskie). Do sieci trafiło nagranie zarejestrowane przez kamery monitoringu, na którym widać jak uzbrojony w maczetę mężczyzna zaatakował kierowcę bmw.

Bezpośrednio po ataku, do komisariatu zgłosił się pokrzywdzony i złożył zawiadomienie o uszkodzeniu pojazdu, składając przy tym stosowny wniosek o ściganie sprawcy.

Nagranie z tego incydentu zostało opublikowane na kanale "Stop Cham" w serwisie YouTube. Policjanci z Żabna rozpoczęli poszukiwania i personalizację osoby widocznej na monitoringu.

Sprawcy grozi do 5 lat więzienia

W środę 3 listopada mężczyzna został zatrzymany przez policjantów. W komisariacie w Żabnie usłyszał zarzut uszkodzenia mienia, do którego się przyznał i złożył obszerne wyjaśnienia.

Po przesłuchaniu został zwolniony, a materiały zostaną przekazane do Prokuratury Rejonowej w Dąbrowie Tarnowskiej, która nadzoruje to postępowanie. Mężczyźnie grozi od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

Zobacz także: Tragedia w Pszczynie. Przyczyną wyrok TK? Ginekolog: Byłbym daleki do ferowania wyroków
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić