aktualizacja 

Atak Polaka na dworcu w Kolonii. Ofiara ma liczne złamania

43

W poniedziałek na dworcu głównym w Kolonii, doszło do brutalnego pobicia. 52-letni mężczyzna został nagle zaatakowany. Niemiecka policja rozpoznała sprawcę. To 38-letni Polak.

Atak Polaka na dworcu w Kolonii. Ofiara ma liczne złamania
Atak na dworcu w Kolonii. Polak pobił obcego mężczyznę. Zdjęcie ilustracyjne (Mapy Google)

Atak na dworcu głównym w Kolonii. Sprawcą brutalnego pobicia okazał się 38-letni Polak. Mężczyzna z zaskoczenia napadł na 52-latka i dotkliwie go pobił. Do zdarzenia doszło w poniedziałek 28 marca około godz. 13:30.

Dzień po zdarzeniu na posterunek policji zgłosiła się żona ofiary, która złożyła doniesienie. Opisała ze szczegółami, jak wyglądał napad. Jak donosi "Polski Obserwator", na peronie kolejki S-Banh do 52-latka podszedł nieznajomy mężczyzna.

Agresor wielokrotnie kopnął mężczyznę w plecy i nogi. Napadnięty upadł na peron, a napastnik uciekł. Kiedy na miejsce przyjechała karetka, okazało się, że 52-latek ma liczne złamania. Wszystko zarejestrowały kamery. Policja natychmiast zidentyfikowała sprawcę, 38-letniego Polaka.

Okazało się, że policjanci chwilę wcześniej wylegitymowali mężczyznę. Nie było więc problemu, by go namierzyć. Obecnie prowadzone jest w tej sprawie dochodzenie. Na razie nie ustalono przyczyny agresji.

Zobacz także: Imigranci zdemolowali busa na Podlasiu. Mieli nim wyjechać z Polski
Autor: WIP
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić