Auto utknęło między zaporami. 50-latka nie miała żadnych szans

22

W Łańcucie (woj. podkarpackie) doszło to tragicznego w skutkach wypadku na torach. Auto osobowe utknęło między zaporami na przejeździe kolejowym. Kierująca pojazdem 50-letnia kobieta zginęła na miejscu.

Auto utknęło między zaporami. 50-latka nie miała żadnych szans
Auto utknęło na przejeździe kolejowym (Policja Podkarpacka)

Zdarzenie miało miejsce w środę 11 maja na przejeździe kolejowym na ul. Polnej w Łańcucie. Około godziny 11:00 policjanci otrzymali zgłoszenie o poważnym wypadku na torach.

Łańcut. Tragedia na torach

Na miejscu funkcjonariusze ustalili wstępnie, że kierująca osobowym fordem prawdopodobnie wjechała na przejazd podczas opuszczania zapór kolejowych - poinformowała służba prasowa podkarpackiej policji.

Druga zapora zamknęła się, zanim kobieta zdążyła przejechać przez tory. Zrealizował się najgorszy scenariusz - auto utknęło na przejeździe wprost przed nadjeżdżającym pociągiem technicznym. Doszło do tragicznego w skutkach zderzenia.

Kierująca osobówką 50-letnia mieszkanka powiatu łańcuckiego poniosła śmierć na miejscu. Obecnie podkarpaccy funkcjonariusze pracują nad ustalaniem szczegółowych okoliczności zdarzenia.

To już kolejny wypadek, który miał miejsce w tym tygodniu na przejeździe kolejowym na Podkarpaciu. 9 maja pociąg osobowy zderzył się z ciężarówką, która wjechała bezpośrednio przed nadjeżdżający skład. 37-letni kierowca samochodu ciężarowego zginął na miejscu.

Zobacz także: Niestabilny rynek paliw. "Te ceny zostaną z nami na dłużej"
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić