Jakub Artych
Jakub Artych| 

Barbara Nowak grzmi w sieci. Ostry wpis do prezydenta

363

Barbara Nowak słynie z tego, że w mediach społecznościowych często wypowiada się w bardzo kontrowersyjny sposób. Była kurator zarzuciła teraz prezydentowi Krakowa, że nie poszedł 12 maja w procesji patrona Krakowa Św. Stanisława.

Barbara Nowak grzmi w sieci. Ostry wpis do prezydenta
Barbara Nowak grzmi w sieci. Ostry wpis do prezydenta (Wikipedia, Tomasz Molina)

Była małopolska kurator oświaty znana jest ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi i politycznych preferencji. Barbara Nowak często w swoich wpisach w serwisie X (dawniej Twitter) uderza w opozycję parlamentarną, środowiska lewicowe i LGBT.

Kilka miesięcy temu stwierdziła, że tęczowa flaga jest rzekomo nośnikiem ideologii, która niesie śmierć i nie ma szacunku do życia i człowieka.

Nowak w swoim wpisie znów nawiązała do LGBT, jednak tym razem na jej celowniku znalazł się Aleksander Michalski, czyli nowy prezydent Krakowa.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Przerażający widok po pożarze. Skala zniszczeń
Zaprzysiężony 7 maja prezydent Krakowa A. Miszalski, nie poszedł 12 maja w procesji Patrona Krakowa Św. Stanisława, ale pójdzie w paradzie pychy lgbt 18 maja. Wywiesi na Magistracie znak fałszywej tęczy. Zarządzi tak nie w interesie polskim, ale międzynarodówki neomarksistowskiej - napisała Barbara Nowak.

Internauci tradycyjnie licznie skomentowali wpis Nowak. Jedna z osób zwróciła się do byłej kurator, aby ta obiektywnie poszła na oba wydarzenia i wyrobiła sobie własne zdanie.

Szanuję życie, nie zgadzam się na zabijanie nienarodzonych, szanuję naukę i wiem, że płci kult. są szalbierstwem. Patrzę na człowieka przez pryzmat jego godności ludzkiej a nie jako obiekt seks. Tranzycję uważam za gwałt na dzieciach. Nie wpasuję się w paradę pychy lgbt - odpowiedziała była kurator.

Nowe porządki prezydenta

W kwietniu prezydentem Krakowa został poseł Koalicji Obywatelskiej Aleksander Miszalski, który wygrał z kandydatem niezależnym Łukaszem Gibałą.

Miszalski szybko zabrał się do pracy. Nowy prezydent miasta zapowiedział m.in powołanie pełnomocników do spraw przeciwdziałania przemocy w rodzinie, zwierząt, ogródków działkowych, kolei i metra.

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić