aktualizacja 

BBC zrobiło na niego zbliżenie. Kierowca z Polski zasłynął w mediach

437

8 września stacja BBC relacjonowała na bieżąco o stanie zdrowia Elżbiety II. Dziennikarze byli obecni nie tylko w studiu czy pod Pałacem Buckingham, ale także w Balmoral, gdzie przebywała królowa. W pewnym momencie z rezydencji wyjechała ciężarówka. Szybko zauważono, jej "związki" z Polską.

BBC zrobiło na niego zbliżenie. Kierowca z Polski zasłynął w mediach
W relacji BBC pojawiły się polskie akcenty. (BBC, Twitter)

Królowa Elżbieta II nie żyje. Zmarła w swojej letniej posiadłości w Balmoral 8 września. Tego dnia, telewizja BBC prowadziła relację na żywo, podczas której informowała o stanie zdrowia monarchini. W pewnym momencie stacja wyemitowała fragment, który przykuł uwagę widzów i rozsławił Polskę w mediach społecznościowych.

Polska ciężarówka w Balmoral

Z rezydencji, w której królowa spędziła ostatnie chwile, wyjechała charakterystyczna ciężarówka, a operator kamery zrobił na nią przybliżenie. Internauci szybko wychwycili, że na pojeździe widoczne są polskie akcenty.

Na Twitterze udostępniono fragment nagrania z ciężarówką. Widać dokładnie, że w kabinie zawieszony był szalik z napisem "Polska", a za szybą ustawiona była tabliczka z imieniem "Paweł". Samochód dostarczał do Balmoral jedzenie.

Przepraszam, ale kamera BBC robiąca zbliżenie na polskiego dostawcę żywności mnie rozwaliła. Czy spodziewali się, że to królowa prowadzi? Albo Meghan Markle? - czytamy pod nagraniem

Nie wiadomo dlaczego operator kamery zrobił zbliżenie na kabinę samochodu. Internauci zaczęli z tego żartować i stwierdzili, że to po prostu zabawna wpadka. Zazwyczaj zbliżenia wykonywane są na istotny szczegół lub na ważne osobistości.

Myślę, że kamerzysta zrobił zbliżenie, żeby się wyostrzyć, nie wiedząc, że to transmisja na żywo
Paweł - następny król. Potwierdzone
Polacy są wszędzie - czytamy pod postem.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: "Przejściowe panowanie" Karola III? "Jego styl będzie odmienny"
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić