Odlot Violi Kołakowskiej. "Przecież ona już dawno nie żyła"

107

Królowa Elżbieta II nie żyje. Brytyjska rodzina królewska otrzymuje kondolencje od głów państw, ludzi kultury, nauki i sportu, celebrytów oraz znanych osobistości z całego świata. Nie wszyscy jednak opłakują królową Wielkiej Brytanii. Viola Kołakowska ogłosiła, że zostaliśmy oszukani, a monarchini zmarła już wcześniej.

Odlot Violi Kołakowskiej. "Przecież ona już dawno nie żyła"
Słowa Violi Kołakowskiej zbulwersowały internautów. Twierdzi, że królowa Elżbieta już od dawna nie żyje (AKPA, Getty Images, Jacek Kurnikowski)

Królowa Elżbieta II zmarła w czwartek 8 września 2022 roku. Bliscy monarchini pogrążyli się w żałobie. Nie wszyscy jednak wyrażają solidarność z królem Karolem III i jego rodakami w trudnej chwili. Najbardziej bulwersującą postawę obrała Viola Kołakowska.

Zmarła królowa Elżbieta. Viola Kołakowska szokuje: "Już dawno nie żyła"

Viola Kołakowska niejednokrotnie szokowała internautów, dzieląc się z nimi przemyśleniami, które ocierały się o teorie spiskowe. O partnerce Tomasza Karolaka zrobiło się głośno szczególnie w najtrudniejszym okresie pandemii COVID-19, kiedy była modelka kwestionowała istnienie wirusa.

Na facebookowm profilu "Słowem w sedno" pojawił się post, którego autor wyrażał żal z powodu śmierci królowej Elżbiety II. Opublikowano zdjęcie szeroko uśmiechniętej monarchini, powyżej dodając również kilka słów pożegnania.

Żegnaj Królowo. Nie będzie czarno-białego zdjęcia – czytamy na profilu "Słowem w sedno" na Facebooku.

W gronie komentujących post nie zabrakło Violi Kołakowskiej. Nie wyraziła ona jednak żalu czy współczucia. Oświadczyła za to, że brytyjska monarchini zmarła dużo wcześniej.

Przecież ona już dawno nie żyła – skomentowała post Viola Kołakowska, dodając na końcu zdania mrugającą buźkę.

To nie był koniec niestandardowego zachowania Violi Kołakowskiej. Partnerka Tomasza Karolaka udostępniła na InstaStory wpis kobiety, która określiła zmarłą królową "kukłą" oraz ostrzegła przed "teatrem", jaki rzekomo rozgrywa się na oczach ludzkości.

Kołakowska nie kryła, że podziela opinię Eleny Eliminowicz. Dała to do zrozumienia, kiedy opublikowała kolejne InstaStory. Jak przekonywała swoich obserwatorów, "spektakl", o którym była mowa, trwa i przyspiesza.

Spektakl nabiera tempa... – stwierdziła Viola Kołakowska.
Zobacz także: Viola Kołakowsk ogłasza: "Ludzie chorują przez lockdown, nie wirusa"
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić