aktualizacja 

Król Karol III ma córkę? Plotki się niosą

153

Oczy całego świata od czwartku 8 września skierowane są na nowego króla Wielkiej Brytanii – Karola III. Nie jest tajemnicą, że nowy monarcha nie zawsze był aniołkiem. Teraz jeden z tabloidów podał, że doczekał się nawet nieślubnej córki. Ma być ona mile widziana w kręgach arystokracji.

Król Karol III ma córkę? Plotki się niosą
Oficjalnie król Karol III ma tylko dwoje dzieci. Czy ukrywa przed poddanymi nieślubną córkę? (Getty Images)

Nie żyje królowa Elżbieta II. Choć jeszcze kilka lat temu spekulowano, że to książę William powinien odziedziczyć tron po babci, ostatecznie tradycji stało się zadość i królem Wielkiej Brytanii mianowano Karola III. Nagle syn zmarłej władczyni znalazł się na ustach całego świata.

Król Karol III posiada nieślubne potomstwo? Niosą się plotki

Zgodnie z ustaleniami australijskiego tabolidu "New Idea", król Karol III doczekał się więcej dzieci, niż tylko synowie William i Harry z małżeństwa z Dianą Spencer. Nieślubną córką nowego króla Wielkiej Brytanii ma być rzekomo India Hicks.

Podejrzenia na króla Karola III rzucił "anonimowy informator" tabloidu. Przekonywać miał, że więź, jaka łączy syna królowej Elżbiety II z jego chrześnicą, jest wyjątkowo silna, jak na, mimo wszystko, obce sobie osoby. Chociaż geograficznie dzieli ich wiele kilometrów, mentalnie oboje mają być sobie wyjątkowo bliscy.

Książę Karol od zawsze czuł słabość do swojej chrześniaczki. Mimo że India wiele lat temu przeniosła się na Bahamy, utrzymuje stały kontakt z Karolem, często ucinają sobie pogawędki. Mają identyczne poczucie humoru, a on uwielbia ją za bycie "wolnym duchem". Karol od zawsze jest Indii bliski – argumentował anonimowy informator w rozmowie z "New Idea".
Trwa ładowanie wpisu:instagram

Sam król Karol III nigdy nie potwierdził ani nie zasugerował, jakoby India Hicks była jego córką. Nie wspominał też, czy wdał się w romans z matką arystokratki – lady Pamelą Mountbatten. Szczególnie, że pani Mountbatten jest kuzynką świeżo upieczonego monarchy ze strony ojca. Sama Hicks to odnosząca sukcesy pisarka, bizneswoman i była modelka.

Zobacz także: Tego żałowała królowa Elżbieta II
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić