aktualizacja 

Biedroń mówi o "koszmarze". Film ma już 1,5 mln wyświetleń

72

Robert Biedroń zamieścił na TikToku wideo, które wzbudziło ogromne zainteresowanie internautów. Polityk przedstawił pomysł Lewicy na zmianę w polskim szkolnictwie. Propozycja podzieliła komentujących, ale sądząc po sekcji komentarzy, wielu jest przeciwnych takim zmianom.

Biedroń mówi o "koszmarze". Film ma już 1,5 mln wyświetleń
Robert Biedroń opowiedział o pomyśle Lewicy (TikTok)

Już w tym roku odbędą się w Polsce wybory parlamentarne. Polacy pójdą jesienią do urn i wybiorą składy Sejmu oraz Senatu na najbliższe cztery lata. Datę wyznaczy prezydent Andrzej Duda. Będzie to dzień wolny od pracy, przypadający w ciągu 30 dni przed upływem czterech lat od rozpoczęcia obecnej kadencji.

Wyborczy rok będzie pełen obietnic i pomysłów. Partie polityczne będą prześcigać się ze swoimi propozycjami, aby przekonać do siebie jak najwięcej wyborców.

Aktywny w mediach społecznościowych Robert Biedroń zamieścił właśnie na TikToku wideo, które może być traktowane jako element kampanii wyborczej Lewicy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Trzęsienie ziemi w Turcji. "Największa tragedia ostatnich lat"

Biedroń: "Lekcje o 8 rano? To koszmar"

Robert Biedroń w opublikowanym nagraniu zaproponował zmiany w szkolnictwie. Europoseł stwierdził, że lekcje rozpoczynające się o godzinie 8 rano "to koszmar". - Nie da się - stwierdził.

Przyznał, że pamięta swoje zajęcia z matematyki czy fizyki, kiedy był kompletnie zaspany. Polityk wsparł się badaniami naukowymi - choć nie wskazał, jakie to badania - mówiącymi o problemach wynikających z rozpoczynania lekcji tak wcześniej. Na koniec dodał, że Lewica proponuje, aby lekcje zaczynały się o 9.

Wideo Biedronia w ciągu doby zostało wyświetlone półtora miliona razy. Temat wzbudził ogromne zainteresowanie internautów, jednak sam pomysł przypadł do gustu tylko niektórym.

Większość wytknęła europosłowi, że ewentualna zmiana przesunęłaby godzinę zakończenia lekcji, co byłoby bardzo negatywnym zjawiskiem. Propozycję polityka wsparli jedynie nieliczni.

Osobiście wolę zacząć lekcje o 8 i skończyć wcześniej, niż siedzieć do wieczora w szkole - napisała internautka, a komentarz polubiono 14,6 tys. razy.
I co, skończymy lekcje o 18? - zapytał komentujący.
Już wolę mieć lekcje o 6 rano i kończyć o 13 - napisał przeciwnik pomysłu.
Panie Biedroń, nie popieram poglądów Lewicy, ale tutaj ma pan rację - skomentował z kolei internauta.

A Wy co sądzicie o takich zmianach? Lekcje powinny się zaczynać o 8 czy później? Dajcie znać w komentarzach.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić