o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Natalia Bogucka
|

Bill Gates wystąpi na szczycie. Będzie też Andrzej Duda

15
Podziel się

Bill Gates wygłosi przemówienie na szczycie klimatycznym zorganizowanym przez prezydenta USA Joe Bidena. Szczyt odbędzie się w tym tygodniu, a udział w nim potwierdzili prawie wszyscy zaproszeni światowi przywódcy - podaje agencja Reutera.

Bill Gates wystąpi na szczycie. Będzie też Andrzej Duda
Bill Gates wystąpi na szczycie klimatycznym (Getty Images)
bEiDtWZN

Bill Gates ma wygłosić przemówienie na szczycie klimatycznym zorganizowanym przez prezydenta USA Joe Bidena. Założyciel Microsoftu ma wystąpić w piątek, w drugim dniu szczytu.

Agencja Reutera, powołując się na źródło zaznajomione ze sprawą, poinformowała, że na wirtualny szczyt klimatyczny zaproszono 40 światowych przywódców. Niemal wszyscy potwierdzili, że wezmą w nim udział.

bEiDtWZP

Andrzej Duda weźmie udział w szczycie klimatycznym Bidena

Głos na szczycie mają zabrać m.in. prezydent Francji Emmanuel Macron, prezydent Rosji Władimir Putin i brytyjski premier Boris Johnson. W piątkowej debacie ma wziąć udział także prezydent Andrzej Duda.

Światowi przywódcy mają omówić plany dotyczące redukcji emisji gazów cieplarnianych. Reuters podkreśla, że dla Joe Bidena walka ze zmianami klimatu stanowi najwyższy priorytet państwowy i międzynarodowy.

bEiDtWZV

Bill Gates podczas wystąpienia ma omówić innowacje w dziedzinie czystej energii. Jeden z najbogatszych ludzi świata na rozwój technologii, które nie wytwarzają gazów cieplarnianych, przeznaczył już 2 miliardy dolarów.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEiDtXaq
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(15)
bonanza
2 miesiące temu
Waleczny narodzie amerykański, przypomnij sobie czasy odważnych szeryfów, obrońców pokrzywdzonych przed bandą złoczyńców. Czy do tańca zagrają znowu zagrają Colty, Winchestery i Magnum 44 ???
Ekolog
2 miesiące temu
Wiadomość o tym,że p. Duda wystąpi na szczycie,bardzo mnie uspokoiła,bardzo,bardzo. Teraz to już ten szczyt będzie sukcesem,to już pewne!
Orb
2 miesiące temu
Bardzo niebezpieczni ludzie dorwali się do władzy w USA
bEiDtXar
CNNNC
2 miesiące temu
CO-2 jest za malo , a nie za duzo . Jestesmy na granicy fotosyntezy . Gdyby nie wulkany juz dawno bylby glod na ziemi. Cow ...... Cowid...... Cow
ak001
2 miesiące temu
Duda o Gates`ie słyszał i czytał, a może nawet mu zazdrości. Gates o Dudzie nie słyszał i na pewno mu nie zazdrości.
Pio
2 miesiące temu
Gates expertem na Szczycie! to juz szczyt wszystkiego, albo totalne dno...jak wolicie
Polak Patriot...
2 miesiące temu
Widać, że portal nie jest dla Polaków, więcej szacunku dla Polski.
Maja
2 miesiące temu
Tak samo jak z dochodem podstawowych ostatnio o tym głośno. Mam siostre w Australii tam również był bardzo promowany lockdown ludzie potracili firmy, pracę, natomiast dostali od państwa tak zwany dochód podstawowy tylko był jeden haczyk dochód podstawowy jest tylko dla zaszczepionych a dodatków na dzieci nie dostaniesz jeżeli ich nie zaszczepisz. Są miasta gdzie nie ma pracy bo wszystko padło i ludzie mają problem bo mają długi, nie ma pracy, ale mają dochód podstawowy za zaszczepienie się. Jeden z polityków tam dość mocno negowany powtarza że lockdown był tylko powodem do zniszczenie gospodarki i do zubożenia ludzi w zmiana damy ci ochłapy ale za zaszczepiienie siebie i dodatek na dziecko jeśli je zaszczepisz....bez tego nie ma pracy, kasy, zdychasz z glodu. Wszelkie informacje są usuwane, blokowane bardzo dbają o to aby nie wyciekły niewiarygodne informacje.
pioRUN
2 miesiące temu
Gates=bramA, WINDOWS=okno = portal, antychrist
art-b
2 miesiące temu
Ekspert od komputerów, wirusologii, a teraz od klimatu. Co za zdolny człowiek :D
Kjjh
2 miesiące temu
Ten bogaty typek nie jest nikim szczególnym ma jedynie dużo hajsu
tu tu tu
2 miesiące temu
Kiedy w końcu on odwali kitę? Już czas.
wolny
2 miesiące temu
ten typ powinien być wystrzelony w kosmos aby już na ziemi nic nie wymyślił
bEiDtXaj
Odessa88
2 miesiące temu
Tym panom podziekujemy za wesole miasteczko
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić