o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
MMC
|

Biorą się za LGBT w Polsce. KE wyciągnie konsekwencje

75
Podziel się

Komisja Europejska ma rozpocząć procedurę w sprawie Polski i Węgier. Sprawa dotyczy dyskryminacji osób LGBT w obu krajach.

Biorą się za LGBT w Polsce. KE wyciągnie konsekwencje
Parada Równości w Warszawie. (Getty Images)
bEEGKGVx

Komisja Europejska bierze się na poważnie za sprawę osób LGBT w Polsce i na Węgrzech. Mają zostać wyciągnięte konsekwencje za "strefy wolne od LGBT" w Polsce i "zakaz promocji LGBT" na Węgrzech. O wszczęciu procedury poinformował "Financial Timesa".

W ramach ostatniego pakietu procedur naruszeniowych KE ma ogłosić jakie kroki podejmie w tej sprawie. Jak podaje "Financial Times" szczegółów mamy dowiedzieć się na dniach lub jak podaje "Gazeta Wyborcza" w przeciągu najbliższych kilku tygodni.

bEEGKGVz

Postępowanie wszczęto na podstawie wielu naruszeń. Zarówno Polska, jak i Węgry złamały przepisy unijne i zaniedbały obowiązki poszczególnych krajów Unii wobec instytucji UE oraz wartości zapisanych wprost w traktach unijnych

Niedawno Unia Europejska ogłosiła również nowe zasady dotyczące aborcji. Na mocy nowego rozporządzenia, każda ma prawo do legalnej i bezpiecznej aborcji. Oznacza to więc konieczność zmiany przepisów jakie wprowadzono w październiku ubiegłego roku z tytułu wyroku Trybunału Konstytucyjnego. Jeśli Polska nie zmieni przepisów KE rozpocznie procedurę tak, jak w przypadku LGBT?

bEEGKGVF
Zobacz także: Jeden polityk blokuje Polski Ład? "Okazało się, że jakby nie doczytał pewnych założeń"
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEEGKGWa
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(75)
55df
2 tyg. temu
i tak w sękowej koło gorlic jest promocja w szkole podstawowej iprzedszkolu(chłopcy w sukienkach)a pani wójt jest BI oraz promocja senior bi-s
brunner
2 miesiące temu
Wara od nas !
jary
2 miesiące temu
Niemieccy twórcy CYKLON B o polskim LBGT.
bEEGKGWb
Likan
2 miesiące temu
Jak się KE coś niepodoba to niech wysponsoruje tym LGBT bilety w jedną stronę do Belgii czy innego " lepszego kraju " ! Na całe szczęście pedalstwo i sama KE ma w naszym kraju tyle do powiedzenia ile żyd w Polsce za czasów okupacji Niemieckiej !! A wspominając naszych kochanych Niemieckich przyjaciół hmmm ciekawe jak tam u nich z antysemityzmem ? W zeszłym roku i kilka lat wstecz osoby narodowości Izraelskiej bały się wychodzić na ulicę itd. bo tak często były atakowane! Więc tak sobie myślę że Merkel wraz z KE powinni zabrać się najpierw za problemy mniejszości narodowych i etnicznych w UE a na samym końcu za program leczenia farmakologicznego osób mających problemy psychiczne na tle sexualnym !!
Piter
2 miesiące temu
dzisiaj lpgt a jutro zwolennicy przyjemności cielesnych z niepełnoletnimi zaczną wychodzić na ulicę i propagować swoje upodobania... skoro w Polsce tak źle i są strefy wolne od lpgt to dlaczego wszędzie widać kolorową flagę na ulicach i nawet szkołach?
Long
3 miesiące temu
Głupi by tego nie dostrzegł,ze Unia teraz będzie robić wszystko żeby Polsce wstrzymać pieniądze i wypłacić wówczas jak PO dojdzie do władzy.Nie bez powodu Tfusk znalazł się w Polsce!Merkel dała instrukcje swojemu podwladnemu. Za cenę zdrady ojczyzny przyjdzie zapłacić!
Gin guru
3 miesiące temu
Okay Lgbt może nie jest zarazą Ale również niebezpiecznie rozprzestrzenia się po świecie jak wirus...
Hehe
3 miesiące temu
Większość komentarzy napisała ta sama osoba . Wszyscy czytający to wiedzą . Ale ten piszący myśli że jest bardzo sprytny , buahahahahaha
Ja się tylko ...
3 miesiące temu
A co z prawem do wielożeństwa ? W odróżnieniu od praw LGBT wielożeństwo występuje w wielu kulturach !
Beata
3 miesiące temu
LGBT tak naprawdę ma gdzieś homoseksualistów i ich prawa... To teraz modne więc oszołomy biegają i niszczą wszystko co tylko można To brudna polityka a nie walka o równość ktoś kto nie toleruje na pewno nie powinien walczyć o tolerancję.
Lolol
3 miesiące temu
Jezus został ukrzyżowany za LGBT.. tego kościół Wam nie powie!
Piotrek
3 miesiące temu
Nie pozwólmy żeby dzieciom zaburzać obraz rodziny, żeby parady LGBT szły całą polska. Szanujmy swój kraj i dbajmy o swoje rodziny. Walczmy o utrzymanie moralności ludzkiej.
LGBTQPLUS
3 miesiące temu
Na krzyżu na którym został ukrzyżowany Pan Jezus widniał napis LGBT tylko kościół go zmienił na bardziej neutralny
bEEGKGVT
Aurora
3 miesiące temu
Matka Boska miała tęczowa aureolę tylko kościół katolicki zmienił barwy na bardziej neutralne.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić