GGG| 
aktualizacja 

Bohaterka kultowego mema po latach przerywa milczenie. Ujawnia nieznane fakty

9

Na TikToku pojawił się wywiad z kobietą, która jako dziecko została bohaterką kultowego mema. 16 lat później opowiada o kulisach jego powstania. Wideo obejrzało kilkanaście milionów internautów.

Bohaterka kultowego mema po latach przerywa milczenie. Ujawnia nieznane fakty
Disaster girl (TikTok, BuzzFeed)

Na TikToku pojawił się wywiad z Zoe Roth. 20-latka kilka lat temu została gwiazdą internetu, za sprawą jej zdjęcia. Wykonana w 2005 roku fotografia stała się memem o globalnej rozpoznawalności. Widać na nim małą dziewczynkę z diabolicznym uśmiechem, stojącą obok palącego się domu. Nadano jej przydomek Disaster Girl.

Amerykanka została odnaleziona już w 2018 roku przez serwis Unilad. Teraz powstał z nią wywiad na TikToku. Zdjęcie 5-latki na tle płonącego domu podbiło sieć. Na fotografii pojawiło się wiele śmiesznych podpisów. Uśmiech dziecka budzi wrażenie, że po podpaleniu budynku, ogląda dzieło swojego zniszczenia.

Bohaterka mema ma już 20 lat. Wideo na TikToku obejrzało w tydzień ponad 16 milionów osób. Na nagraniu widać, że Zoe jest już kobietą i zmieniła się nie do poznania. Opowiada o kulisach wykonania zdjęcia. Do sytuacji doszło w 2005 roku. Rodzina usłyszała dźwięki pożaru. Okazało się, że ogniem zajął się jeden z domów w okolicy. Domownicy postanowili sprawdzić, co się stało.

Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Tata Zoe zakupił niedługo przed pożarem nowy aparat fotograficzny. Postanowił wziąć, go ze sobą. Na miejscu okazało się, że pożar jest w pełni kontrolowany. Palący się budynek został oddany straży pożarnej do ćwiczeń, dlatego został przez nich podpalony. Właśnie w trakcie jego gaszenia powstało legendarne zdjęcie.

Właściciel domu przekazał go strażakom do spalenia w ramach testów. Potrzebował wyczyszczenia działki - opowiada w wywiadzie Zoe.
Zobacz także: Kinga Sawczuk, królowa polskiego TikToka. Co zrobi, jeśli usuną aplikację?
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić