aktualizacja 

Bójka licealistek. W ruch poszedł kastet. Nagranie z Brzozowa w sieci

328

Do sieci trafiło wstrząsające nagranie z Brzozowa (woj. podkarpackie), ukazujące brutalną bójkę dwóch uczennic w wieku licealnym. Jedna z nastolatek była bita po głowie kastetem, podczas gdy dziesiątki rówieśników biernie się temu przyglądały i nagrywały wszystko telefonami. Dziewczyna trafiła do szpitala.

Bójka licealistek. W ruch poszedł kastet. Nagranie z Brzozowa w sieci
Bójka dwóch nastolatek skończyła się szpitalem (YouTube)

Przerażające zdarzenie miało miejsce w minioną środę na skwerze w Brzozowie (pow. brzozowski), zlokalizowanym pomiędzy dwiema szkołami średnimi - Zespołem Szkół Budowlanych i Liceum Ekonomicznym. Jak donosi lokalny portal krosnosanockie.pl, na przerwie między lekcjami doszło do ustawki między dwiema uczennicami zespołu szkół budowlanych.

Brutalna bójka w Brzozowie. W ruch poszedł kastet

Do sieci trafiło nagranie ukazujące przebieg szokującego incydentu. Widać na nim sprzeczające się ze sobą nastolatki, które po krótkiej przepychance słownej przechodzą do rękoczynów. Sytuacja eskalowała błyskawicznie. Okazało się, że jedna z uczennic miała przy sobie kastet, którym z całej siły zaczęła bić przeciwniczkę po głowie.

Zdarzenie przybrało wyjątkowo brutalny obrót. Najbardziej niepokojący jest chyba jednak fakt, że bójce przyglądało się około stu zebranych na placu młodych ludzi, którzy zamiast zainterweniować, dopingowali bijące się dziewczyny, rzucali w ich stronę wulgarne teksty i nagrywali wszystko telefonami.

W wyniku bijatyki 15-latka trafiła do szpitala. Dziennikarze lokalnego serwisu ustalili nieoficjalnie, że była nieprzytomna i doznała wstrząsu mózgu. Sprawą zajęła się policja, która zatrzymała już dwie osoby mogące mieć związek z incydentem - 17-letnią uczennicę i 17-letniego chłopaka. Funkcjonariusze będą ustalać dokładny przebieg oraz przyczyny zdarzenia. Sprawę zbada także kuratorium oświaty.

Nagranie jest dostępne w serwisie YouTube. Uwaga, wideo jest brutalne i padają na nim niecenzuralne słowa! Można je obejrzeć TU.

Zobacz także: Strzelce Opolskie. Pędził na "czołówkę" z policjantem. Finał zaskakuje
Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić