Bójka przed restauracją w Tarnobrzegu. Zaczęło się w... toalecie

205

Szokujące sceny rozegrały się nocą w niedzielę, 26 listopada br. w Tarnobrzegu na Podkarpaciu. Przed jedną z tamtejszych restauracji kamery monitoringu uchwyciły, jak trzech osiłków z impetem rzuciło się na czterech mężczyzn. Bili ich rękami oraz kopali. Szczegóły incydentu dosłownie jeżą włos na głowie.

Bójka przed restauracją w Tarnobrzegu. Zaczęło się w... toalecie
Pobili ich przed restauracją w Tarnobrzegu. (KMP w Tarnobrzegu)

O sprawie informuje właśnie Komenda Miejska Policji w Tarnobrzegu. Podaje, że do chuligańskiego zdarzenia doszło 26 listopada 2023 roku przed restauracją przy ul. Wiejskiej (na tarnobrzeskim osiedlu Dzików). Pomiędzy dwoma grupami (znajdujących się tam mężczyzn) rozpętało się prawdziwe piekło.

Bójka przed restauracją w Tarnobrzegu. Zaczęło się w... toalecie

Wiadomo, że zaczęło się jeszcze w toalecie w tej restauracji. Tam z nieznanego powodu między klientami (z dwóch różnych grup) wybuchła awantura. Szybko wszyscy opuścili lokal. Zatrzymali się tuż przed nim.

(...) zaczęli się wzajemnie szarpać, zadając sobie ciosy rękami oraz kopać. W wyniku uderzenia, jeden z mężczyzn upadł na chodnik i stracił przytomność - podaje w komunikacie KMP w Tarnobrzegu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Centrum Przesiadkowe czy imprezowe? Mieszkańcy Bierunia mają dosyć

Po kilku minutach brutalnej bójki, sprawcy wzięli nogi za pas. Oddalili się w nieznanym kierunku. Poszkodowany chłopak został od razu przewieziony do szpitala. Sprawą zajęli się natychmiast mundurowi. Dzięki monitoringowi szybko dotarli do świadków ataku. To pozwoliło namierzyć im następnie agresorów.

Okazali się nimi, trzej mieszkańcy gminy Grębów, w wieku 20-22 lat. Kryminalni zapukali do ich domów, w których zostali zatrzymani. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu - wyjaśniają policjanci.

Napastnicy zostali doprowadzeni do prokuratury. Dzięki zebranym dowodom usłyszeli już poważne zarzuty. Chodzi o pobicie czterech mieszkańców Tarnobrzega poprzez działanie wspólne i w porozumieniu. Agresorzy do wszystkiego się przyznali.

Trzej młodociani bandyci dostali (w ramach środka zapobiegawczego) dozór policji, który jest też połączony z zakazem zbliżania i kontaktowania się z czterema pokrzywdzonymi mężczyznami. Teraz grozi im do trzech lat więzienia.

Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić