aktualizacja 

Jest poszukiwany listem gończym. Szok! Znieważył zamordowanych policjantów

678

Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich opublikował na swoim koncie w serwisie X (dawniej Twitter) szokujący filmik. Widać na nim rozemocjonowanego Marka Majchera o ps. "Czujny", który jest obecnie poszukiwany listem gończym. Mężczyzna w tym skandalicznym wideo znieważa zamordowanych policjantów we Wrocławiu.

Jest poszukiwany listem gończym. Szok! Znieważył zamordowanych policjantów
Marek Majcher "Czujny" poszukiwany listem gończym. Znieważył zamordowanych policjantów z Wrocławia. (X, @OmzRi)

To nie mieści się w głowie. W internecie pojawił się kolejny szokujący film nagrany przez mężczyznę poszukiwanego listem gończym za to, że znęcał się on nad kobietą w ciąży, a następnie nad niemowlęciem. Chodzi o Marka Majchera "Czujnego", ostatnio zamieszkałego w Krakowie przy Malborskiej.

W swoim wideo, do jakiego dotarł teraz Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich, poszukiwany Marek Majcher nie szczędził wulgarnych słów dla poległych podczas służby policjantów z Wrocławia. Znieważył zamordowanych mundurowych. Nazwał ich "policyjnymi ku****i".

Przypomnijmy. Dwaj policjanci Daniel Łuczyński i Ireneusz Michalak zostali postrzeleni w miniony piątek we Wrocławiu przez (również poszukiwanego listem gończym) 44-letniego Maksymiliana F. Poszkodowani zmarli po trzech dniach walki o życie. Wcześniej zabójca groził w swoim filmiku w mediach społecznościowych, że otworzy ogień do mundurowych.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Bartłomiej M., znany aktor i b. dziennikarz TVP, zatrzymany. Michał Woś komentuje

Jest poszukiwany listem gończym. Szok! Znieważył zamordowanych policjantów

Pod nagraniem (zamieszczonym przez Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich) nie brakuje komentarzy od zszokowanych internautów. "Na takie określenie jest paragraf, życzę służbom, żeby go szybko odnaleźli" - pisała jedna osoba.

Bandyta, który zabił dwóch policjantów też się wypowiadał w mediach społecznościowych i według mnie ten osobnik sprawia wrażenie jeszcze bardziej niezrównoważonego psychicznie - zauważała inna.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić