Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Anna Piątkowska-Borek
|
aktualizacja

Bolesny zakaz WHO. Kontrowersyjne zalecenie na Boże Narodzenie

290
Podziel się:

Koronawirus. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) wydała dość kontrowersyjne zalecenia na Boże Narodzenie. Niektórzy bez tego nie wyobrażają sobie świąt.

Bolesny zakaz WHO. Kontrowersyjne zalecenie na Boże Narodzenie
Dr Mike Ryan, ekspert WHO (YouTube)

Boże Narodzenie w czasie pandemii koronawirusa. Zalecenia WHO

Zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Najbardziej rodzinne święta w roku. Tym razem, przez pandemię koronawirusa WHO wydała jednak dość nietypowe zalecenia. Niestety, wiele osób się nie ucieszy.

Boże Narodzenie i zakaz przytulania

Ekspert WHO odpowiadał podczas konferencji prasowej na pytania dotyczące nadchodzących świąt i zaleceń w związku z pandemią. Zapytano go o to, czy przytulanie bliskich mieści się w definicji "bliskiego kontaktu", przed którym przestrzega WHO. Mike Ryan nie miał wątpliwości.

To okropna rzecz, mówić ludziom jako Światowa Organizacja Zdrowia: "nie przytulajcie się". To okropne. Ale to brutalna rzeczywistość w miejscach takich jak Stany Zjednoczone w tej chwili - powiedział cytowany przez RMF24 dyrektor WHO ds. kryzysowych dr Mike Ryan.

Boże Narodzenie 2020. Święta bez przytulania - zalecenie WHO

Niektórym osobom nie mieści się to w głowie. To przecież na Boże Narodzenie bardzo często się przytulamy, odwiedzając najbliższych i składając im życzenia. W tym roku jednak, ze względu na pandemię, będziemy musieli zarówno ograniczyć wizyty świąteczne, jak i bliskie kontakty z innymi.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(290)
Alion950
rok temu
Za późno ahahaha ez
lola
rok temu
Ja zawsze sie przytulam z rodzina i ludobójcy i zbrodniarze z WHO nie mogą mi tego zabronic!
Obs
rok temu
Po takim czymś co zgotowali WHO całemu światu powinno zostać zlikwidowane ponieważ nawet gdy istniało i istniej nic nie robi nie robiło aż doprowadziło do takiego stanu smiertelnosci. Zamknąć!
b0ob
rok temu
ten na zdjęciu to za kołnierz nie wylewa
who
rok temu
to nie swiatow organizacja zdrowia to specjalisci od korupcji i klamstwa to podwale swiatowego rzadu
dante
rok temu
To juz jest szczyt idiotyzmu.
Wojtek
rok temu
Pan Mike Ryan widac po twarzy, ze ma problem z alkoholem. Zreszta to domena lekarzy i wszelkiej maści expertów......
Moshe
rok temu
A Chanuki W Palacu nie zabronili ?
gość
rok temu
WHO już od dawna nie jest żadnym autorytetem, WHO samo zło
Lilka
rok temu
Całe to zamieszanie ma konkretny cel. I to bardzo zły cel. To powrót do niewolnictwa. To depopulacja. To nowoczesna wojna światowa obliczona na eleganckie salony. Tam czołgami nie wypada się poruszać. I jakoś tak dziwnie mi się kojarzy WHO z NWO Tym bardziej , że w cyrylicy H to N wystarczy przestawić litery.
aaaa
rok temu
"Hamilton 9 godz. temu Będą wyższe emerytury to w Toruniu Alleluja i do przodu. " nie tylko w Toruniu ale co z tego wynika? że korona ci sie na mózg rzuciła?
Hamilton
rok temu
Będą wyższe emerytury to w Toruniu Alleluja i do przodu.
zzzzz
rok temu
666@@ przed chwilą Nie bedziesz wchodził z butami w moja rodzine i pozostałych polaków i wydawac polecenia, że nie możemy sie przytulać, bo ty tak chcesz, wara od naszych rodzin i naszych świąt. Niczego nam nie zabronisz.
Tomi
rok temu
Jestem tylko ciekaw kiedy pewna organizacja mająca h w nazwie beknie za łamanie praw człowieka, bo mamy tak naprawdę doczynienia z terroryzmem, albo kupicie szczepionkę od naszych płatników albo będziemy terroryzować wam społeczeństwo, do tego łamanie wolności słowa, wszystko co nie po ich myśli jest usuwane z internetu, łamanie dostępu do publicznej służby zdrowia, prześladowanie, ze względu na poglądy, na przykład jeśli ktoś nie chce być zaszczepiony tym preparatem nazwanym szczepionką, zastraszanie, ograniczanie swobód obywatelskich i bezprawne ograniczanie wolności, pod pretekstem kwarantanny, ograniczanie bezprawne swobody wykonywania zawodu. Skoro to wszystko jest takie dobre to niech wróci do nich ich własna karma...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić