Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Mateusz Domański
Mateusz Domański
|

Bon turystyczny. Liczba odrzuconych wniosków jest gigantyczna. Lawina odwołań

5
Podziel się

Prasa podaje, że wciąż jest wielu rodziców, którzy nie mogą skorzystać z bonu turystycznego przysługującego na dzieci. Pojawił się problem z... jego aktywacją. Odwołań w tej sprawie jest mnóstwo.

Bon turystyczny. Liczba odrzuconych wniosków jest gigantyczna. Lawina odwołań
Problem z bonem turystycznym (Pixabay)
bETkmMnF

Pojawiły się istotne problemy z bonem turystycznym. Pan Rafał z Warszawy w rozmowie z "Rzeczpospolitą" wyjawił, że chciał wykorzystać bony dwójki dzieci w ośrodku wczasowym w Łebie, ale wówczas okazało się, że nie ma ich na koncie PUE.

Dlaczego tak się stało? Nie wiem. Dzwoniłem wielokrotnie na specjalną infolinię Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. W końcu udało mi się połączyć z konsultantem. Dowiedziałem się, że muszę złożyć odwołanie - przekazał.

Dziennik donosi, że takich historii jest mnóstwo. Podaje jednocześnie, że do Polskiej Organizacji Turystycznej wpłynęło aż 20 tys. odwołań w tej sprawie.

bETkmMnH

Czytaj także:

Bon turystyczny. Są problemy

"Rzeczpospolita" twierdzi, że problem z bonami turystycznymi jest doskonale znany w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych i Polskiej Organizacji Turystycznej. Ten drugi podmiot informuje, że system jest usprawniany.

Cały czas pracujemy nad rozwiązywaniem tych problemów, analizujemy uwagi beneficjentów programu i usprawniamy proces przyznawania bonów - mówi w rozmowie z "Rz" Grzegorz Cendrowski z POT.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bETkmMoi
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(5)
wypad z PL
rok temu
koniec złodziejstwa i rozdawania kasy wszystkich tylko nielicznym !!!! organizacja pis odpowie za to nie bedzie taka cwana jak jej sie wydaje !!
jagogo
rok temu
To raczej dość duży problem jak wszystko ustawisz, weźmiesz urlop i potem masz zapłacić a tu zonk
juz mam dość
rok temu
cyt:"aż 20 tys. odwołań w tej sprawie."No popatrz 500 na żarcie mało,300 na szkołę mało,to i 500 na wakacje mało....
bETkmMoj
wphpis
rok temu
Wadliwy rząd to i cała administracje jest wadliwa, jak to z pisem bywa, tylko obiecanki i wadliwość to rzeczywistość pisu
asa
rok temu
Kasy nie ma i nie będzie zaraz sie skończy 300+, a do końca tego roku 500+ bo to jest rozdawanie nie swoich pieniędzy i zadłużanie finansów Państwa na wieki nikt tego nie spłaci
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić