o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
MDO
|

Branża fitness zostanie odmrożona? Optymistyczne wieści

7
Podziel się

Czy branża fitness już wkrótce zostanie otwarta? Doniesienia medialne wskazują na to, że Główny Inspektorat Sanitarny jest gotowy dać zielone światło siłowniom w całym kraju.

Branża fitness zostanie odmrożona? Optymistyczne wieści
Siłownie zostaną wkrótce otwarte? (Pixabay)
bDYATgid

Branża fitness jest już po ważnych spotkaniach. Zaproponowano zasady reżimu sanitarnego dotyczące limitów wstępu, odległości między klientami i przerwy na dezynfekcję.

W zasadzie bez istotniejszych uwag, a jedynie przy drobnych sugestiach zgodzilibyśmy się, że przy tak zaproponowanym reżimie sanitarnym branża mogłaby stosunkowo bezpiecznie funkcjonować - zaznacza wiceszefowa sanepidu Izabela Kucharska, cytowana przez RMF FM.
bDYATgif

Sprawa nie jest jednak tak prosta, jakby mogło się niektórym wydawać. O otwarciu siłowni nie decyduje bowiem sanepid, ale Rada Medyczna działająca przy premierze. Istotna jest również decyzja całego rządu.

Siłownie ruszą? Rzecznik GIS komentuje

Swoje stanowisko w tej sprawie zaprezentował już Jan Bodnar, rzecznik Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

Decyzje o wprowadzeniu poszczególnych środków ochrony przed zakażeniem koronawirusem SARS-CoV-2, w odniesieniu do aktualnej sytuacji epidemiologicznej w kraju, podejmuje Rada Ministrów, po konsultacji z funkcjonującym przy Radzie Ministrów zespołem doradców epidemiologicznych, na czele którego stoi Pan Prof. dr hab. n.med. Andrzej Horban - przekazał, cytowany przez money.pl.
bDYATgil
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bDYATgiG
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(7)
aktywny
3 miesiące temu
sauna i aktywność fizyczna służy budowaniu odporności, dzięki której lepiej znoszone są rozmaite infekcje, w tym COVID-19.
Patka
3 miesiące temu
Głupota. Siłownie otworzą a restauracje i galerie dalej zamknięte . Albo wszystko albo nic
12345 678
3 miesiące temu
Inne branże też zostaną odmrozone jak juz zmienia wlascicieli za.bezcen przy pomocy komorników
bDYATgiH
na głowie
3 miesiące temu
Ludzie - skoro osoby starsze są zagrożone to dlaczego nie zostaną w domu ??? Wypuśćcie wreszcie dzieci i młodzież do szkół, niech się uczą !!! Emeryci powinni zostać w domach a nie chodzenie kościół-sklep-przychodnia i tak w kółko !!! Skoro emeryci to grupa ryzyka to niech siedzą w domach i się izolują. A nie ci co chorują gładko są zamknięci a ci z ryzykiem łażą po ulicach. Zróbcie coś z tym wreszcie.
Ona
3 miesiące temu
💬😏😘 Potrzebujesz się zabawić? Zobacz na 𝙆𝙊𝘾𝙃𝘼𝙈69.𝙋𝙇
Sabat
3 miesiące temu
To najmniej istotna sprawa ,poćwiczyć można na dworze a od braku siłowni nikt nie umrze ani nie straci interesu.
Janko
3 miesiące temu
Siłownie otwarte (wszyscy bez maseczek ochronnych)a restauracje, hotele i sklepy odzieżowe pozamykane.Ministrowie naszego rządu to ludzie bezmyślni, chcą chyba żeby pandemia trwała.
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić