Znaleźli jej filmiki. Policjantka zwolniona z pracy

40

Yolanda Moll jeszcze do niedawna pracowała jako funkcjonariuszka policji w gminie Esparreguera pod Barceloną. 40-latka została jednak zwolniona. Jej przełożeni podjęli taką decyzję po obejrzeniu filmików, jakie Moll zamieszczała na TikToku.

Znaleźli jej filmiki. Policjantka zwolniona z pracy

Jak podaje Daily Star, zanim Yolanda Moll rozpoczęła służbę w policji, była modelką regularnie pojawiała się na okładkach magazynów dla panów. Odnosiła także sukcesy w show-biznesie, m.in. występując w programie rozrywkowym "Adam i Ewa".

Policjantka zwolniona za filmy na Tik Toku. Co na nich było?

Yolanda Moll jest bardzo aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych. Była policjantka regularnie publikowała filmiki i zdjęcia, w tym w serwisie TikTok.

Aktywność Moll w mediach społecznościowych już wcześniej stanowiła przedmiot sporu z jej przełożonymi. Z czasem jednak funkcjonariuszka zaczęła zamieszczać na TikToku materiały, na których m.in. tańczyła z bronią palną, udawała, że dokonuje napadu na sklep spożywczy, siedząc w radiowozie.

Zobacz także: Zobacz też: Dzieci nagrały nauczycielkę. Łukaszenka: "Ukręciłbym łeb szczeniakowi"

Na innym filmiku Moll tańczyła i śpiewała w mundurze policyjnym. W trakcie występu strój zsunął się z niej na podłogę. Tego było już za wiele dla jej przełożonych, którzy zdecydowali się zwolnić niepokorną funkcjonariuszkę bez prawa do odprawy.

Działania Yolandy Moll są godne ubolewania. Decyzja o zwolnieniu pokazała jedność polityczną w obronie wartości i kodeksu etycznego, którymi powinni kierować się pracownicy ratusza i funkcjonariusze lokalnej policji – podkreślił Eduard Rivas, burmistrz gminy Esparreguera.

Sama Yolanda Moll nie uważa, żeby zasłużyła na wyrzucenie z pracy. 40-latka argumentuje, że aktywność w mediach społecznościowych to jej prywatna sprawa, która nie wpływa na sumienność wykonywanych przez nią obowiązków. Mimo że nie czuje się winna, zdecydowała się na usunięcie kontrowersyjnych filmików z TikToka.

Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić