Brat Meghan Markle wyciąga do siostry rękę na zgodę. "Żałuję"

3

Thomas Markle Jr. udzielił wywiadu australijskiemu portalowi. Przyrodni brat Meghan Markle zadeklarował, że jest gotowy się z nią pogodzić. Dotychczas wielokrotnie zabierał głos na temat siostry w mediach, jednak nie szczędząc jej słów krytyki.

Brat Meghan Markle wyciąga do siostry rękę na zgodę. "Żałuję"
Meghan Markle wybaczy bratu? Przez lata krytykował ją w mediach (Getty Images, 2020 Karwai Tang)

Od kiedy Meghan Markle została żoną księcia Harry'ego, Thomas Markle Jr. chętnie udzielał komentarzy mediom. Przedstawiał przyrodnią siostrę w negatywnym świetle, m.in. ostrzegając syna następcy brytyjskiego tronu za pośrednictwem dziennikarzy, aby na nią uważał, ponieważ – jak cytuje Mirror – "zrujnuje mu życie".

Brat Meghan Markle pogodzi się z siostrą?

Thomas Markle Jr. podkreślał w rozmowie z portalem New Idea, że dorastanie w towarzystwie Meghan Markle było dla niego wspaniałym doświadczeniem. 55-letni monter okien dowodził, że przez większość życia on i siostra pozostawali w serdecznych stosunkach.

Brat Meghan Markle odniósł się również do swojego dotychczasowego zachowania. Thomas Markle Jr. skarżył się, że kiedy jego siostra zaręczyła się z członkiem brytyjskiej rodziny królewskiej, stał się obiektem nadmiernego zainteresowania ze strony mediów.

Zostałem rzucony wilkom na pożarcie. Zostałem zapędzony w kozi róg, przyparty do ściany. Popełniłem kilka okropnych błędów i do dziś ich żałuje – deklarował Thomas Markle Jr. w wywiadzie dla New Idea.
Zobacz także: Zobacz też: Lilibet Diana Mountbatten-Windsor. Co oznacza imię córki księcia Harry'ego i Meghan Markle?

Thomas Markle Jr. podkreślał, że ogromnie zależy mu na poznaniu dzieci księcia Harry'ego i Meghan Markle. Zapewnił, że za jego zachowaniem nie stoją żadne nieczyste intencje – chciałby tylko przeprosić siostrę i naprawić ich wzajemne relacje.

Nie chcę niczego, po prostu zależy mi na tym, żebym mógł pójść do jej domu, zapukać do drzwi, mocno ją uściskać i pocałować, powiedzieć, że za nią tęskniłem i przeprosić – zapewniał Thomas Markle Jr. (New Idea).
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić