Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Karolina Woźniak
|
aktualizacja

Nowe fakty w sprawie morderstwa 16-latki. Zbrodnia była zaplanowana wcześniej

180
Podziel się:

16-letnia Kornelia K. wyszła z domu 11 lutego i już do niego nie wróciła. W sprawie morderstwa dziewczyny wyszły na jaw nowe fakty. Patryk B. zabił nastolatkę - 25-latek usłyszał już zarzuty. Przyznał się do winy. Martyna Sz., rówieśniczka zamordowanej, trafiła do zakładu poprawczego. Co poprzedziło zbrodnię?

16-letnia Kornelia została zamordowana przez swoich znajomych. Ciało nastolatki znaleziono pod koniec kwietnia w lesie w Konstancinie.
16-letnia Kornelia została zamordowana przez swoich znajomych. Ciało nastolatki znaleziono pod koniec kwietnia w lesie w Konstancinie. (Facebook)

Zbrodnia została zaplanowana od samego początku. 11 lutego Kornelia K. wyszła z domu w Piasecznie, żeby złożyć życzenia urodzinowe swojej koleżance, Martynie Sz., która obchodziła je dzień później. Dziewczyna była ubrana na czarno i miała charakterystyczną czarną kurtkę bomberkę. Województwo mazowieckie dopiero zaczynało ferie, a tego wieczoru temperatura wynosiła około 5 stopni Celsjusza.

Nowe fakty w sprawie morderstwa 16-latki. Zbrodnia była zaplanowana wcześniej

Po chwili po dziewczyny podjechał Kamil O., a te wsiadły do auta i wszyscy pojechali do Konstancina. Kiedy trójka "znajomych" dojechała pod garaże na jedno z osiedli, Patryk B. już tam czekał. Wtedy zaczął rozgrywać się prawdziwy dramat. Doszło do kłótni i szarpaniny. 25-letni Patryk oddał w stronę Kornelii kilka strzałów z broni pneumatycznej. Żeby upewnić się, że nie żyje, zaczął ją dusić - informuje "Fakt".

W końcu ciało Kornelii wrzucono do wykopanego wcześniej dołu w lesie. Przykryto je gałęziami. Kiedy dziewczyna nie wróciła na noc, jej mama zaczęła się martwić. Zgłosiła sprawę na policję i rozpoczęły się poszukiwania nastolatki.

26 kwietnia spacerowicz spostrzegł w lesie fragment czarnej kurtki, która wystawała spod kopca liści i gałęzi, którymi została przykryta zamordowana. Jak informuje "Fakt", ciało było już w fazie rozkładu i mama zamordowanej rozpoznała ją po ubraniu. Śledczy zatrzymali 7 osób, 3 z nich są nieletnie. Szybko wyszło na jaw, że za tą brutalną zbrodnią stoi Patryk B. i Martyna Sz., którzy od dnia zamordowania koleżanki utrzymywali, że nie mają pojęcia, co mogło się stać z Kornelią.

W środę na terenie, na którym odnaleziono zwłoki, odbyła się wizja lokalna. Na początku Patryk B. pokazywał, co zrobił z zamordowaną. Po godzinie 21 na miejsce przyjechała Martyna Sz., która opisywała, co działo się przed morderstwem. 25-latek przyznał się do zabójstwa Kornelii - na razie jest przetrzymywany w areszcie na okres trzech miesięcy. Martyna Sz. została umieszczona w poprawczaku, również na okres trzech miesięcy. Prokurator, który prowadzi sprawę, chce, żeby 16-latka była pociągnięta do odpowiedzialności na zasadach określonych w Kodeksie karnym.

Zobacz także: Poszukiwania 3,5 letniego Kacpra. Policja: Nie bagatelizujemy żadnej informacji

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

KOMENTARZE
(180)
jjkiki
2 lata temu
dziwne że kornelia kolegowała z osobą niezrównoważoną
opppali
2 lata temu
kiedy przywrócą kare śmierci
llopp
2 lata temu
dlaczego kornelia kolegowała się z nią trudno uwierzyć żeby tak udawała że jest jej koleżanką
Magda
2 lata temu
Ofiara miała złożyć swojej koleżance życzenia urodzinowe,a zamiast tego została z zamordowana. Nie wyobrażam sobie co tą dziewczyną czuła,gdy znajomi wyskoczyło do niej z bronią w ręku
iDOL
2 lata temu
KARA ŚMIERCI
anna
2 lata temu
Każdy walczy o kasę : politycy, urzędnicy,rodzice, a nikt nie uczy miłości, dobrych manier, szacunku. Panuje nienawiśc, zawiśc i dlatego dochodzi do takich dramatów. Rodzice młodych przestępców często stwierdzają: Przecież miał wszystko, ciężko dla niego pracowaliśmy!" Miał wszystko ale nie znał dobrych uczuć i był samotny!
anna
2 lata temu
Przerażające! Siedzenie całymi godzinami w internecie, brak więzi rodzinnych, rówieśniczych, bezstresowe wychowanie to efekty tego ,że dochodzi do takich zbrodni! Nie ma uczuć! Młodzi nawet dla zabawy lub z nudów potrafią zabić! Liczy się materializm, brak uczuć!!!!
polak
2 lata temu
powinni wsadzic ich po kolei do jednego pomieszczenia z ojcem dziewczyny... lub z wyznaczona przez ojca osoba ktora mialaby za zadanie odplacic za wszystko... nie wierze ze jakikolwiek wyrok wiezienia jest adekwatny do takiego czynu sory ale nie jest!
L.sz
2 lata temu
Martyna Sz. powinna umierać codziennie przez cały jej parszywe życie. Jest sprawczynią wielu zabójstw. Zabiła także rodziców denatki i jej bliskich.Oni fizycznie żyją ale być może cierpienie po tej ochydnej zbrodni jest gorsze od śmierci. Nie powinna się narodzić.
Pater
2 lata temu
Tak się kończy lewacki zakaz bicia dzieci i promowanie rozwodow.Ja swoje biłem batem, wyrosły na inżynierów i biznesmenów. Co tydzień mi dziękują.
Tuszowanie?
2 lata temu
Przypominam, że 6 osób pomagało Patrykowi w zabójstwie, 4 osoby kopały dół w lesie! Czy to prawda że policja już wypuściła Kamilka, który przywiózł dziewczynkę na egzekucję?
Pusty dom.
2 lata temu
Czy rodzice tego pedofila uciekli już w popłochu z Konstancina?
SYMETRIA
2 lata temu
Mam nadzieję że w więzieniu szybko wykończą tego pedofila i mordercę dzieci.
Hammurabi
2 lata temu
Dobre stare wzorce powinny w takich wypadkach być przywrócone !
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić